Sayfa 37/117 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 289 - 296 arası.

Konu: CIMSA - Çimsa Çimento

1. 160 gelmez abi ben kurumlarin tahmini doğru olacaktır diye düşünüyorum
     Alıntı Originally Posted by Fsindustry Yazıyı Oku
    Ben 100 ün altında bir karlılık geleceğini düşünmüyorum, hatta beklentim 160 üstünde olması.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Maliyetlerdeki artış yadsınamaz, ancak sonuçta şirketler zararına satış yapmıyorlar.

Elma elma bakarsak Geçen seneye göre karlılıkta bir miktar azalma olması normal olur.

Ancak elma elma değiliz zira ilk çeyrek kuvvetli amerika satışları var, bunol farkı var. Kasadaki paranın finansal getirisi bile bence ciddi bir rakam olur. Bence en kötü geçen sene civarında bir rakam beklenebilir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Üç gündür endeks yükselirken niye düşüyor arkadaşlar bu. Bilanço geçen seneye göre kötü diyemi yapılan bu sürünme.yoksa başka bişey olabilir mi.bi kerede adam gibi çıkmazmi bir hisse ya

Arkadaşlar
    Genel kurul tutanaklarını okursanız biraz kanaatiniz yerine oturur.
    Bu kurumların raporlarını okuyun ama şüphe ile yaklaşın.
    yt.tv.degildir
    Sagliklar

5. Kilit nokta garanti tahtaya sahip çıkıyor bence hisse de şuan çöp olan varlık satış projesinin duzeltmesini yapıyor önümüz yaz bu bile toparlaması için yeter ayrıca aracı kurum raporları ne zaman Ki duşuk gosterilmeye çalışır o zaman yuksekliş yakın demektir aslında bu bir algı projesidir eger aracı kurum raporlarından fazla kar etmesi olumlu bir algı yaratır burada gelecek projeksiyonu açısından beklentileri olumluya çevirir
     Alıntı Originally Posted by bugur Yazıyı Oku
    Arkadaşlar emin olun bu başlıkta , herhangi bir maddi çıkarı olmadan , bu işi yani şirket analizini ,muhteşem yapan üyeler var. Bu tür raporlar çal kalem yazılmış boş geyikten başka birsey degil . Tahta iki yukarı yapıyor kuşlu site uzmanlarla doluyor, 3 aylık yaklaşıyor her sene olduğu gibi felaket tabloları yazılıyor. He bu arada da garanti tahtaya sahip çıkıyor. 9 liradan beri aynı terrane, dediklerinin tam tersine şirketin finansman gücü ve karlılığı her gun artıyor. 3 gün once de temettü yü beğenmediler ee ne oldu verdigi fiyata geldi...hep klasik anderson dan masallar...
    PPA-LX2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Endeks yükselse düşüyor endeks düşse düşüyor ne olacak bu cimsa nin hali böyle.ne şirketler kaça katladı bu daha Aralık'ta gördüğü zirvesine yaklaşamadi bile.ne diyimki daha.yatirimci düşmanı bunlar

7. Ne zaman kuşlu sitede yazanlar grafik çizenler çoğalsa bu hisse düşüyor ya.

8. Beklenti yok ki

Sayfa 37/117 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •