Sayfa 38/117 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 297 - 304 arası.

Konu: CIMSA - Çimsa Çimento

1. Çimsa her yanına gelenin ıslık çalarak solladığı birde bye selamı çaktığı bir hisse oldu, cirosuyla holding konumunda olmasıyla gerçekten buraları hak etmiyor.. Kesinlikle al-sat tavsiyesi değildir

2. Kuşlu sitedeki çakma çizgiciler gibi ben demiştim izlemiştim portföye ekliyodum takip ediyodum demek istemiyorum ama çimsa temeli kaya gibi bir şirket, gerisi günlük tiyatrolar, panik yok bu kağıt 5,50 bile gördü şuan 30ları beğenmiyoruz çünkü hakettiği yer bunların çok ötesi, sabırlı olan kazanacaktır sadece borçla, vadeli ve süreli işlem yapmayın, yatırımdır bu, saygılar sevgiler, bir gün demiştim yazacağım ama kuşçular gibi değil ;)

3. Geçen yıl aynı döneme bakınız

21 nisan 2021 hisse 17,82 bilanço beklentisi 52 milyon, sonra bilanço gelir bir bakarlar 160 milyon hisse 15 mayısta 23lira.

4. Ziraat in malı çok. daha satmaya devam ederse ne olacak bakalım.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ulan bir bilanco onceside bizi yanılt be ! bir art yukarıda bizde sana aferim diyelim ! her sene aynı bok )))

6.  Alıntı Originally Posted by bugur Yazıyı Oku
    ulan bir bilanco onceside bizi yanılt be ! bir art yukarıda bizde sana aferim diyelim ! her sene aynı bok )))
    Senede 4 kez aynı kok ) ve evet her sene aynı kok

7. Daha 3-4 ay önce Arçelik, kordsa, aksa, sasa ve birçok hisse ile aynı değerdeydik, hatta birkaç ay önce 1 lot çimsa 2,8 lot isdemir alıyordu.. Şimdi onlar nerde çimsa nerde.. Tüühh senin kalıbına... Kesinlikle al-sat tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by Fsindustry Yazıyı Oku
    21 nisan 2021 hisse 17,82 bilanço beklentisi 52 milyon, sonra bilanço gelir bir bakarlar 160 milyon hisse 15 mayısta 23lira.
    Akçansa bilançosu geldi tahminlerde biz kazandık çakma yatırım uzmanları ve analistlerden çok daha iyiyiz, geçen yıl aynı dönemde 25 milyon kar, bu yıl ise ilk çeyrek 103 milyon kar bence oldukça iyi darısı başımıza hayırlısı olsun 👍🏻

Sayfa 38/117 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •