Sayfa 43/117 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 337 - 344 arası.

Konu: CIMSA - Çimsa Çimento

1. Ziraat malı bitirse de kurtulsak

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Çimsa yönetimine böyle bir bilanço getirdikleri için madalya takmak gerek. Çimsa hariç karını katlamayan çimento şirketi yok. Üstelik çoğu tek fabrika ile başarmışlar. 6 fabrikan olsun üstüne exsa olsun ve sen böyle bilanço gönder.sonrada genel müdürün ilk çeyreğe iyi bir başlangıç yaptıklarını söylesin.Karşına alıp neden böyle diye sorsan enerji maliyetlerinden bahs ederler. İyide diğer şirketler elektrik kullanmayıp tezekmi yakıyordu diye sormak lazım. Özgeçmişlerine baksan hazır olda beklersin.. Ama demekki okumakla özgeçmişin parlak olmasıyla olmuyormuş bu işler. Aynen her teorinin pratikte uygulanmayacağı gibi.. Bu patron vede bu yönetim kurulu ile işimiz zor... Kesinlikle al-sat tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    Çimsa yönetimine böyle bir bilanço getirdikleri için madalya takmak gerek. Çimsa hariç karını katlamayan çimento şirketi yok. Üstelik çoğu tek fabrika ile başarmışlar. 6 fabrikan olsun üstüne exsa olsun ve sen böyle bilanço gönder.sonrada genel müdürün ilk çeyreğe iyi bir başlangıç yaptıklarını söylesin.Karşına alıp neden böyle diye sorsan enerji maliyetlerinden bahs ederler. İyide diğer şirketler elektrik kullanmayıp tezekmi yakıyordu diye sormak lazım. Özgeçmişlerine baksan hazır olda beklersin.. Ama demekki okumakla özgeçmişin parlak olmasıyla olmuyormuş bu işler. Aynen her teorinin pratikte uygulanmayacağı gibi.. Bu patron vede bu yönetim kurulu ile işimiz zor... Kesinlikle al-sat tavsiyesi değildir
    Genel müdür çocuk zaten

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sanki zarar açıkladı, aşağılık dokandırıcılar, satmıyoruz mecbursunuz değerine gidecek, şeref onur haysiyet, atalarına soyadına ihanet bu! Elbet bir şereflisi çıkacak ve müdahale edecektir.

5.  Alıntı Originally Posted by Fsindustry Yazıyı Oku
    Sanki zarar açıkladı, aşağılık dokandırıcılar, satmıyoruz mecbursunuz değerine gidecek, şeref onur haysiyet, atalarına soyadına ihanet bu! Elbet bir şereflisi çıkacak ve müdahale edecektir.
    Ben bu ziraattakinin tahtacı hatta şirket bağlantılı olduğunu düşünüyorum, böyle aşağılık bir geri alım olmaz, küşük yat. Öldürdünüz ahı fena çıkar bu şirketten, kaliteli şirketler ilan eder değer biçer paşalar gibi geri toplar hisselerini şeffaf bir şekilde. Bknz koç grubu, iş bankası, garanti ve tüm iştirakleri.

6.  Alıntı Originally Posted by Fsindustry Yazıyı Oku
    Ben bu ziraattakinin tahtacı hatta şirket bağlantılı olduğunu düşünüyorum, böyle aşağılık bir geri alım olmaz, küşük yat. Öldürdünüz ahı fena çıkar bu şirketten, kaliteli şirketler ilan eder değer biçer paşalar gibi geri toplar hisselerini şeffaf bir şekilde. Bknz koç grubu, iş bankası, garanti ve tüm iştirakleri.
    Hadi endeks kötü, usa dow kötü, coinler kötü, düzeltme de var, güne %6,5 düşüşle başlayan oyakc günü %3 artıda tamamlıyorsa hiçbir haber vs yokken, bu alenen şirket aidiyetidir, SA ailesinin de tiyatrosudur. Tüm sabancı hisseleri fırsat buldu ölüyoruz kaçın diyor, satan onlar gibi olsun!

7. Piyasa ne diyorsa o oluyor hocam oboyu göre göre durduk 29 da dursa bari demekki piyasa böyle degerliyor bizim kagidi şirket yönetimi de sessiz kalarak bunu onaylamış oluyor... Fabrikaların satışıni da şaibeli bir şekilde zamanaşımı doldu diyerek iptal ettiler benden bir eksi daha aldılar piyasa da bana katılıyor göründüğü kadarıyla...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sonunda SA olandan şu dersler çıkmalı ;
    a) huylu huyundan asla vazgeçmez vazgeçeni görmedim.
    b) önce BEN, dünya bir yana ben bir yana, egom fenadır kimse aşamaz
    c) herseyden once kendi dotumu saglama alırım ,yurtdısında yatırım yaparım hemde portekizde vatandaşlık alırım .
    d) Rahmetli Sakıp Ağanın tırnağı olamazssınız cunku o vizyon hicbirinizde yok. abla kovalar , sanata olan yalandan aşkınızı show la yaşarsınız.
    e) Firmasına saygısı olmayan adamın , genel mudurunede saygısı olmaz ( video da bok kadar bir odada kan ter icinde konusuyordu)
    f) asla temettü dağıtmayı sevmez elinden geleni yapar vermemek için

bir arkadaşımız soylemiş enerji maliyetlerini ben hicbirisine inanmıyorum denetim mekanizmazı o kadar zayıfki , ben artık yurt dışı fabrika buraya yansıdımı onuda bilmiyorum, maliyet kalemlerinede inanmıyorum. en son satış olayında, genel kuruldaki ve konu ile ilgili cevapları ve yaklaşımlarından tiksindim. sıkıcı oldu vedalaşma vakti yaklaşıyor !

Sayfa 43/117 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •