Sayfa 88/117 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon
Arama sonucu : 934 madde; 697 - 704 arası.

Konu: CIMSA - Çimsa Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,377
    150 milyona şirket kur 3.5milyar kar yap ne güzel iş bedelsiz gelmesi lazım
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. güzel kar açıkladılar güzel bastılar inşallah ocagın söner cimsa sanki deprem sizin fabrikaları vurdu ?0+++Y4Hhf

3. Biri mal boşaltıyor olabilir..Ama bu bilançoya gelecek dönem yapacağı ciro ile kar nerelere gider halbuki.ne rezil sefil bir borsa burası..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu hareketlerin aynısı 2 yıl önce Alcar tahtasında da oluyordu
    Çok özür diliyorum arkadaşlar sizlere saygısızlık etmek istemiyorum
    Bas bakalım tahtacı bas 2 liradan bile maliyeti olmayan kağıtlarımı alabileceğini sanıyorsun Faliyet raporlarını okumadığımızı mı sanıyorsun şirketin ileriye yönelik planlamalarından haberimiz olmadığını mı sanıyorsun sen SAN tahtacı SAN

5. Neden hergun en çok dusenlerde bu

6. Böyle bir bilanço gelsin kar patlasın ozkaynaklar ziplasin ,sektörün geleceği üzücü depremle açılsın sen yatirimcini üz.. Kalıbı na

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Malin toplu oldugu yegane sektörlerden biri..çimento sektöründe ayrisma cok nadir görülür ve hareketler ayni anda gerceklesir..Çimsa da su an bunun magduru..bilanco fln hak getire..zaten son 6 ayda 35 lerden 170 lere nerdeyse x5 yaptim diyor..ki diger cimentolar daha fazladir belki..simdi beklenti alindi gercekler satiliyor..olay bu..max düsüsü fibo düzeltmeye göre 105 lerde görüyorum..sonra yukari devam eder..bol kazançlar..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Özet Bilgi
    Borçlanma Aracı İhracına İlişkin Yönetim Kurulu Kararı Hakkında
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
    Hayır
    Yetkili Organ Karar Tarihi
    02.03.2023
    İhraç Tavanı Tutarı
    3.000.000.000
    Para Birimi
    TRY
    İhraç Tavanı Kıymet Türü
    Borçlanma Aracı
    Satış Türü
    Nitelikli Yatırımcıya Satış
    Yurt İçi / Yurt Dışı
    Yurt İçi
    Ek Açıklamalar
    Şirketimizin bugün yapılan Yönetim Kurulu toplantısında; 1- Yurtiçinde, Türk Lirası cinsinden, toplam 3.000.000.000 TL (ÜçmilyarTürkLirası) tutarını aşmayacak şekilde, halka arz edilmeksizin nitelikli yatırımcılara satılmak üzere finansman bonosu ve/veya tahvil ihraç edilmesine, ihraç işleminin onaylanacak ihraç belgesinin geçerlilik süresi olan bir yıl içerisinde şirket ihtiyaçları doğrultusunda, bir veya birden fazla seferde gerçekleştirilmesine, 2- İhraç edilecek finansman bonosu ve/veya tahvillerin vadelerinin değişik vadelerde, azami 5 yıl olarak belirlenmesine, finansman bonosu ve/veya tahvillerin piyasa koşullarına bağlı olarak; iskontolu ve/veya kuponlu olmasına, kuponlu finansman bonosu ve/veya tahvillerin sabit veya değişken faizli kupon ödemeli olmasına, 3- İhraca ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu, Borsa İstanbul A.Ş. ve diğer ilgili kurumlar nezdinde gerekli başvuruların yapılması ve tamamlanması ve ihraca aracılık edecek aracı kuruluşun belirlenmesi dâhil tüm kurumlar nezdinde gerekli girişimlerin ve sözleşmelerin imzalanması dâhil sair tüm işlemlerin yapılması hususlarında; Genel Müdürlüğün yetkilendirilmesine, karar verilmiştir.

Sayfa 88/117 İlkİlk ... 3878868788899098 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •