Sayfa 179/180 İlkİlk ... 79129169177178179180 SonSon
Arama sonucu : 1437 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: Oltaya Takılanlar - 2

1.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    twitte'de sizi de takip etmediğim gibi onu da takip etmem o şahsı amacım yeni halka arzlardaki baba senetlerden daha fazla fiata olduğunu dikkatli olunması yönünü açıkladığından örnek verdim sadece
    Beni takip edip/etmemenizin konuyla bağlantısını anlayamadım. Lakin umurumda da değil.
    Zaten konu da bu değil. Bir dolandırıcının fikrini buraya taşımışısınız. Hele de bir "bilir kişi" edası ile.

Özetle mesele şu ki;
    Sosyal medyada gördüğünüz bir takım şeyleri, çoğunlukla kaynak belirtmeden, genellikle de filtreden geçirmeden başta bu topik olmak üzere yayınlıyorsunuz.

Bu topiğin sahibi; özgün ve kendine has bir yöntemle " Oltaya Takılanlar" ı yayınlardı bir zamanlar.

Göründüğü biçimi ile... Sizin yaklaşımınız ne özgün, ne kendine has, ne de bir filtresi var.
    Twitter' da birazcık dolaşan herkes zaten buraya taşıdıklarınızı okuyabilir.
    Bir süzgeçten geçiriyorsunuz desek... O da yok. Tam tersine alıntıladığınız kaynakları belirtmiyorsunuz, üzerine de belirttikleriniz de sabıkalı.

Bilinçli yapmıyorsanız, dostça bir uyarı olarak alınız.
    Değilse... Söylenecek bir şey yok zaten.
    Gönlünüzce olsun.
    Son düzenleme : KısaVade; 18-09-2023 saat: 08:48.
    https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Yetkililerimizden başlığın kapatılmasını talep ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Yetkililerimizden başlığın kapatılmasını talep ediyorum.
    Özel mesaj kotan dolmuş...

"
    Selamlar.
    Keşke devam etseydin üstadım. Elbette vardır bir bildiğin.
    Her şey gönlünce olsun.

Bilmukabele.
    "

4.  Alıntı Originally Posted by KısaVade Yazıyı Oku
    Twitter' da birazcık dolaşan herkes zaten buraya taşıdıklarınızı okuyabilir.
    Bir süzgeçten geçiriyorsunuz desek... O da yok. Tam tersine alıntıladığınız kaynakları belirtmiyorsunuz, üzerine de belirttikleriniz de sabıkalı.

Bilinçli yapmıyorsanız, dostça bir uyarı olarak alınız.
    Değilse... Söylenecek bir şey yok zaten.
    Gönlünüzce olsun.
    siz PROFESYONEL ler neden rahatsız olurlar anlamıyorum belki bir kişi yararlanır diye alıntıladım ve bu durumu alınan itibarlardanda çok yararlı dönüşlerle siz kabul etmesenizde neyse yazılacak çok şey varda değmez..
    saha senin olsun

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    siz PROFESYONEL ler neden rahatsız olurlar anlamıyorum belki bir kişi yararlanır diye alıntıladım ve bu durumu alınan itibarlardanda çok yararlı dönüşlerle siz kabul etmesenizde neyse yazılacak çok şey varda değmez..
    saha senin olsun
    Bu başlık kimsenin değil, sadece başlığı açan benim. Kimse farkına varmasa da bilerek ya da bilmeyerek pazarlamacıların senetleri bu sayfaya taşındı. Kimsenin zarar görmemesi adına başlığın (eğer bu bir haksa) kapatılmasını talep ediyorum. Hemşerim bu başlıktaki mesajlar profesyonellere zarar veremez. Ancak zararı KY çeker. Bu nedenle daha fazla tatsızlık çıkmadan miadı dolmuş bu başlığın kapatılmasını istiyorum. Ben elimden geleni yaptığıma inanıyorum. Hoşça kalın...

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    saha senin olsun
    Sayın @rosense "PROFESYONEL" vurgunuzu anlayamadım. Zaten genel olarak sizi anlayamıyorum.
    Forumda alınan "itibar" puanları çip para olarak mı yatıyor hesabımıza? Buna yapılan vurguyu da anlayamadım.

Eğer paylaşımlarınızın yararlı olduğunu düşünenler varsa, bu türden geri dönüşler alıyorsanız...
    Açın bir topik orada kafanıza göre yazın, çizin, alıntılayın...

Halka arz furyası ile gelen milyon yeni KY var. İlk geldikleri yer Twitter ve hisse.net.
    Bu topik, sahibi son dönemde paylaşım yapmasa da... İtibarı olan, izlenen bir topik.

Açın kendinizinkini... Ne kadar dolandırıcı, haramzâde varsa alıntılayın.

Özetle sizi anlayamıyorum. Belki benim yetersizliğimdir.
    Tekrar ediyorum. Gönlünüzce olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by KısaVade Yazıyı Oku
    Sayın @rosense "PROFESYONEL" vurgunuzu anlayamadım.
    Zaten genel olarak sizi anlayamıyorum. .
    Çok iyi anlıyorsunuz
    belki işinize gelmiyordur
    uzatmaya gerek yok

bizde bir söz vardır meyve veren ağaç taşlanır

8.  Alıntı Originally Posted by KısaVade Yazıyı Oku
    Sayın @rosense "PROFESYONEL" vurgunuzu anlayamadım.
    Zaten genel olarak sizi anlayamıyorum. .
    Çok iyi anlıyorsunuz
    belki işinize gelmiyordur
    uzatmaya gerek yok

Buranın forum olduğunu, hisse.net olduğunu tekrar hatırlatayım.

Bu forum bilgi alışverişi, analiz paylaşımı için var.

bizde bir söz vardır meyve veren ağaç taşlanır

Sayfa 179/180 İlkİlk ... 79129169177178179180 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •