Sayfa 20/180 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 1437 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Oltaya Takılanlar - 2

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    bi de ayriyetten bi şey ; bu sistemle ilgili görseller siteye gönderilirken hisselerle portföye giriş kabul red förmü , bi tık daha ufak olabilir mi ? sayfada tek seferde görünmüyor biraz büyük kalıyor
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    buraya sadece , oltaya takılanlarla ilgili grafik gönderiyoruz di mi ?
    Genelde diyelim...

Ama kendi tespit ettiğiniz hisselerin analizini de paylaşabilirsiniz. Burada yayınlanan sistemle de karşılaştırabiliriz. Paylaşıma engel bir durum yok.

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    bi de ayriyetten bi şey ; bu sistemle ilgili görseller siteye gönderilirken hisselerle portföye giriş kabul red förmü , bi tık daha ufak olabilir mi ? sayfada tek seferde görünmüyor biraz büyük kalıyor
    Anladım düzeltmeye çalışırım...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Anladım düzeltmeye çalışırım...
    Deneme

Bu uygun mu?

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    Evet uygun .... şu anda benim ekranımda sayfayı yukarı aşağı yapmadan tek seferde görünüyor... 15 '' 6 laptoptu benimki galiba . özelliklerine nereden bakılıyor laptop büyüklüğünün bilmiyorum . diğer yurt paydaşları için de olur ise bu iyi gibi duruyor.

gerçi google üç noktadan yakınlaştır uzaklaştır ile ekranı küçültebiliriz de , fakat her seferinde küçült ekranı büyült ekranı rasyonel bir tercih olmaz herhalde
    Son düzenleme : Lucky Player; 22-01-2022 saat: 21:32. Sebep: YAZIYA EKLEME YAPTIM
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6. Nalbantlıdan alıntıdır ...;Enflasyonun yanında döviz yükselir ne ekleyelim diye düşünürsek o zamanda diğer tablolara ek buna bakacağız.

GYO tarafında ALGYO OZKGY HOLDİNG tarafında AHOL KCHOL En yüksek döviz fazlası olan SISE Teknoloji ve Savunma'dan ASELS ilaç DEVA gibi eklemeler yapabiliriz.

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Nalbantlıdan alıntıdır ...;Enflasyonun yanında döviz yükselir ne ekleyelim diye düşünürsek o zamanda diğer tablolara ek buna bakacağız.

GYO tarafında ALGYO OZKGY HOLDİNG tarafında AHOL KCHOL En yüksek döviz fazlası olan SISE Teknoloji ve Savunma'dan ASELS ilaç DEVA gibi eklemeler yapabiliriz.

Teşekkür ederim hemşehrim, eline sağlık

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    milli kuş tayyarede var mı sisteme uyan bi şeyler ?

Sayfa 20/180 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •