Sayfa 3/180 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1437 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Oltaya Takılanlar - 2

1. Yeni başlık çok detaylı ve süper olmuş elinize emeğinize sağlık her geçen yıl üstüne bir şeyler katiyorsunuz başarılı bir yil diliyorum

Risk almak isteyenlerin,

EUHOL 60 dakikalık periyotta

TEZOL seanslık periyotta analiz etmeleri tavsiye olunur.[/QUOTE]

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bugün sistemler sinyal üretmemiş olup;

Risk almak isteyenlerin,

EUHOL 60 dakikalık periyotta

TEZOL seanslık periyotta analiz etmeleri tavsiye olunur.
    Eline sağlık Tolga abi ,
    Tezol diyorum, ilave mobtl. Benim Çinli bugün dönüş verdi yarın 5.45 i geçerse tamamdır. Geçmezse tirt

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

3. Birçok hisse de güzel dönüşler var...

Arkadaşlar katılımlarınız için çok teşekkür ederim. Birçok mesaj var hepsini alınıtılayamadığım için özür dilerim. Emekleri geçenlere ve güzel düşüncelere teşekkür ederim.

5. Nalbantlı ;Genel olarak incelediğimde temettü hisselerinin enflasyonu yendiğini gördüm.

Temettü verimi
    İhracat oranı
    FK
    PD/DD

ile birlikte bakıp uygun olanları seçebiliriz. Ben beğendiklerimi yeşil ile işaretledim. VESTL ISDMR EREGL VESBE TTRAK TCELL ISMEN EGSER AEFES ARCLK....

Enflasyonun yanında döviz yükselir ne ekleyelim diye düşünürsek o zamanda diğer tablolara ek buna bakacağız.

GYO tarafında ALGYO OZKGY HOLDİNG SAHOL KCHOL En yüksek döviz fazlası olan SISE Teknoloji ve Savunma'dan ASELS ilaç DEVA gibi eklemeler yapabiliriz.

6. İŞ YATIRIM 2022 TEMETTÜ TAHMİNLERİ

Sayfa 3/180 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •