Sayfa 97/180 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon
Arama sonucu : 1437 madde; 769 - 776 arası.

Konu: Oltaya Takılanlar - 2

TAKİP LİSTESİ

BANT GENİŞLİKLERİ

GÜNLÜK PUANLAMALAR

SEANSLIK PUANLAMALAR

60 DAKİKA PUANLAMALAR

60 DAKİKA DİKKAT ÇEKENLER

KRGYO

YAPRK

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Siz olsaydınız hangisine şans vermek isterdiniz?

IZFAS ? GRNYO ? ENSRI ?
    Grnyo

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

3. Eline sağlık Tolga abi

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Teşekkür ederim

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Grnyo

Bugün tam anlamıyla çuvalladık...

AGESA

#OltayaTakılanlar başlığı 600.000 izlenme sayısını geçti. Bu 2. başlığı açtığımızda 550.000 civarında idi. Yani 2. başlık 50.000 üzerinde izlenme alırken ilk başlık da neredeyse aynı izlenme sayısına ulaştı. Bu demek oluyor ki iki hesap neredeyse tam bir eşzamanlılıkla takip ediliyor. Beni düşündüren demek ki o kadar anlaşılır bir başlık olmuş ki hiç soru gelmiyor. Ya da hiç mi anlaşılmıyor acaba? Ondan mı soru gelmiyor? Sebep her ne olursa olsun ilk başlığın hala takip ediliyor olması sevindirici.

İyi geceler...

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    #OltayaTakılanlar başlığı 600.000 izlenme sayısını geçti. Bu 2. başlığı açtığımızda 550.000 civarında idi. Yani 2. başlık 50.000 üzerinde izlenme alırken ilk başlık da neredeyse aynı izlenme sayısına ulaştı. Bu demek oluyor ki iki hesap neredeyse tam bir eşzamanlılıkla takip ediliyor. Beni düşündüren demek ki o kadar anlaşılır bir başlık olmuş ki hiç soru gelmiyor. Ya da hiç mi anlaşılmıyor acaba? Ondan mı soru gelmiyor? Sebep her ne olursa olsun ilk başlığın hala takip ediliyor olması sevindirici.

İyi geceler...
    Her iki ihtimal de doğru bence.

Sayfa 97/180 İlkİlk ... 47879596979899107147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •