Sayfa 11/180 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1437 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Oltaya Takılanlar - 2

Madem senet gelmiyor öyleyse işi biraz ilginç hale getirip oylama yapalım. Tablo sisteme düşmesi muhtemel senetleri gösteriyor.

SIKISMA Sütunu KARMA sistemi, T1-T2 Sütunu ise EK (JOKER) sistemi temsil ediyor.

Sisteme düşme gücü yukarıdan aşağıya doğru sıralanmış olup, illaki bu sırayla sisteme girecekler diye bir kural yoktur. Hatta sisteme giremeyebilirler de...

Siz hangi senedi beğeniyorsunuz? Tablo dışı da olabilir...

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Madem senet gelmiyor öyleyse işi biraz ilginç hale getirip oylama yapalım. Tablo sisteme düşmesi muhtemel senetleri gösteriyor.

SIKISMA Sütunu KARMA sistemi, T1-T2 Sütunu ise EK (JOKER) sistemi temsil ediyor.

Sisteme düşme gücü yukarıdan aşağıya doğru sıralanmış olup, illaki bu sırayla sisteme girecekler diye bir kural yoktur. Hatta sisteme giremeyebilirler de...

Siz hangi senedi beğeniyorsunuz? Tablo dışı da olabilir...

1. Tukaş
    2. Vbtyz
    3. Cimsa
    4. Kordsa
    5. Ozgyo

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    1. Tukaş
    2. Vbtyz
    3. Cimsa
    4. Kordsa
    5. Ozgyo

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkür ederim Sayın mebes

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim Sayın mebes
    Ardyz ilave edebiliriz . Yada vbtyz ile değişiklik olabilir ..

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Abi benim Çinli nasıl duruyor? Bugün yeşili yaktı bende yarın onay günü. Teşekkürler
    @obblomovv abi nerelerdesin? Keyifler yerindedir umarım.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Canel Bey;

Tebrik ediyorum abim çinli 2 gündür güzel yükseldi inşallah hedeflerini tutturmuşsundur

Ana Sistem ve Karma Sistem SNGYO sinyali üretmiştir.

Aslında senede yabancı değiliz. EK (Şimdiki JOKER) sistemden 23/12/2021 tarihinde 4.29 fiyatından Takip Listesine girmiş. Bunu başlığın ilk mesajında görebilirsiniz.

Şimdi konu SNGYO olduğuna göre elimizde SNGYO ile ilgili ne varsa yayınlamamız gerekiyor.

Önce MTF'den başlayalım, form ve takip listesiyle bitirelim.

MTF

PORTFÖY FORMU

TAKİP LİSTESİ

8. Eline sağlık Tolga abi

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Sayfa 11/180 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •