Sayfa 17/180 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 1437 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Oltaya Takılanlar - 2

Arkadaşlar bugün 50 ve üzeri Teknik Analiz Puanı alan 3 senet (SNGYO, VAKKO ve ZOREN) var.

SNGYO daha önce analiz edildiği için 2 tanesini analiz ediyorum. +1 DAGI analiz edilecek. Bu arada SNGYO 14 Pozitif Kriter ve 62 Teknik Analiz Puanına güncellenmiştir.

Sistemler DAGI ve VAKKO sinyali üretmiştir.

2. Eline sağlık Tolga abi

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Eline sağlık Tolga abi

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Teşekkür ederim Canel Bey

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bugün 50 ve üzeri Teknik Analiz Puanı alan 3 senet (SNGYO, VAKKO ve ZOREN) var.

SNGYO daha önce analiz edildiği için 2 tanesini analiz ediyorum. +1 DAGI analiz edilecek. Bu arada SNGYO 14 Pozitif Kriter ve 62 Teknik Analiz Puanına güncellenmiştir.

Sistemler DAGI ve VAKKO sinyali üretmiştir.

Elinize sağlık Tolga Hocam

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Tolga Hocam
    Teşekkür ederim Göktuğ Bey

6. BJK coccinella hocam yazmasamda iyi niyetle bıkmadan bizi bilgilendiriyorsunuz .saygıyı Hak ediyorsunuz .RABBİM işinizi rast getirsin .saygılar

Alıntı Originally Posted by atmaca124 Yazıyı Oku
    BJK coccinella hocam yazmasamda iyi niyetle bıkmadan bizi bilgilendiriyorsunuz .saygıyı Hak ediyorsunuz .RABBİM işinizi rast getirsin .saygılar
    Çok teşekkür ederim Sayın atmaca124. Allah sizden razı olsun. Emeği geçen herkes saygıyı hak ediyor. Saygılar bizden...

Arkadaşlar bu vesile ile bilgilendirmiş olayım. Bugünkü analiz hafta sonu yayınlanacak. Herkese iyi tatiller...

8. Sisteme giren zoren fena gözükmüyor, ortalama üzerinde kaldıkça sıkıntı olmaz mavi trend 1.84 buranın üzerinde haftalık kapanışlar yaparsa iyi olur. turuncu trend 2.06.

Sayfa 17/180 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •