Sayfa 42/180 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 1437 madde; 329 - 336 arası.

Konu: Oltaya Takılanlar - 2

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim üstad
    Ben teşekkür ederim abi.
    Sevgiler, selamlar, bol kazançlar.
    https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Benim de içimden geçti hocam. Sn. Oblomov bir analiz yapar umarım diye düşündüm
    Değil mi? Hemen dikkat çekiyor...

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Değil mi? Hemen dikkat çekiyor...
    Sisteminiz çok güçlü hocam bunu daha önce de belirtmiştim ilaveten bazı senetler üzerinde çok daha etkili çalıştığını düşünüyorum. Örnek Derim, Alkim, Turgg, Ozbal vs. Tesadüf denebilir belki ama ben öyle düşünmüyorum. Derim de bunu görecek miyiz. Umarım görürüz. Çok detaya girmeyeyim takip edenler çok fazla, onları etkileyebilir bu söylediğim.

Sisteminiz çok güçlü hocam bunu daha önce de belirtmiştim ilaveten bazı senetler üzerinde çok daha etkili çalıştığını düşünüyorum. Örnek Derim, Alkim, Turgg, Ozbal vs. Tesadüf denebilir belki ama ben öyle düşünmüyorum. Derim de bunu görecek miyiz. Umarım görürüz. Çok detaya girmeyeyim takip edenler çok fazla, onları etkileyebilir bu söylediğim.
    Hiçbirinin tesadüf olduğunu ben de düşünmüyorum. İki konu var;

Birincisi, rallinin sindirilmesinin sancısını yaşıyoruz. Bu nedenle sıkışmalar çok fazla değil, volatil bir piyasa var. Ama zamanla düzelecek.

İkincisi, sisteme düşen StochRSI'a göre senetlerin çok fazla gelmesi. Buna rağmen güvenilirliğini sürdürmesi.

StochRSI sistemi diğer 3 sisteme göre bant genişliğini hesaplamıyor. Tek handikapı bu.

Sonuçların zamanla olgunlaşacağını düşünüyorum.

Hassasiyetiniz içinse ayrıca teşekkür ederim Göktuğ Bey

5.  Alıntı Originally Posted by KısaVade Yazıyı Oku
    Endeks hakkında özellikle twitter vb alemlerde bir bayram havası var.
    Ben "gamlı baykuş" luğumu yapayım:
    Özellikle henüz 20 G ortalama ve bir takım dirençlerin altındayız.
    Ve BTC bizim piyasadan daha öngörülebilir bir süredir.

20 G ortalama 2004.72(an itibari ile günlük değişir)
    Hatta Yıllık Pivot seviyesi olan 1990.32 üzerinde birkaç kapanış görmek iyi olur...
    Eline sağlık abi, benim de endişelerim vardı ve hala var. Sabah fişi çekiyordu az daha vazgeçti pala. Hareketler çok sert aşağı yukarı, para kazanmak baya zorlaştı gibi.

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

6. Şahsen derim ve Desa dan ben umutluyum. İkiside elimde yok. Ama grafikleri çok güzel, haftalık dönüş görüyorum. Almadığıma pişman edecekler gibi

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Hiçbirinin tesadüf olduğunu ben de düşünmüyorum. İki konu var;

Birincisi, rallinin sindirilmesinin sancısını yaşıyoruz. Bu nedenle sıkışmalar çok fazla değil, volatil bir piyasa var. Ama zamanla düzelecek.

İkincisi, sisteme düşen StochRSI'a göre senetlerin çok fazla gelmesi. Buna rağmen güvenilirliğini sürdürmesi.

StochRSI sistemi diğer 3 sisteme göre bant genişliğini hesaplamıyor. Tek handikapı bu.

Sonuçların zamanla olgunlaşacağını düşünüyorum.

Hassasiyetiniz içinse ayrıca teşekkür ederim Göktuğ Bey
    Rica ederim hocam. Geçmiş yıllarda sisteme giren hisseler üzerinde böyle bir performans kıyaslaması yaptınız mı bilmiyorum. Yalnızca dikkatimi çektiği için paylaşmak istedim.

Rica ederim hocam. Geçmiş yıllarda sisteme giren hisseler üzerinde böyle bir performans kıyaslaması yaptınız mı bilmiyorum. Yalnızca dikkatimi çektiği için paylaşmak istedim.
    Performans karşılaştırması ya da ölçümü yapmadım. Hepsi aklımda

Çözemediğim tek şey; aynı kriterleri barındıran senetlerin neden farklı davrandıkları... Bunu tespit etmek oldukça güç.

Bu konuyu Üstad ile de uzun süre istişare ettik. Ek ayıraçlar kullanmak konusunda. Ama benim tembelliğim işi ancak buraya kadar taşıyabildi. Bir tembellik bir doygunluk var. Bu kadarı da yeterli gelir düşüncesindeyim. Kim bilir? Belki bir gün daha güzel sistemler oluşturabiliriz...

Sayfa 42/180 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •