Sayfa 43/180 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1437 madde; 337 - 344 arası.

Konu: Oltaya Takılanlar - 2

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Performans karşılaştırması ya da ölçümü yapmadım. Hepsi aklımda

Çözemediğim tek şey; aynı kriterleri barındıran senetlerin neden farklı davrandıkları... Bunu tespit etmek oldukça güç.

Bu konuyu Üstad ile de uzun süre istişare ettik. Ek ayıraçlar kullanmak konusunda. Ama benim tembelliğim işi ancak buraya kadar taşıyabildi. Bir tembellik bir doygunluk var. Bu kadarı da yeterli gelir düşüncesindeyim. Kim bilir? Belki bir gün daha güzel sistemler oluşturabiliriz...
    Dediğim gibi hocam ben sistemin bazı senetler özelinde özellikle daha etkili olduğunu düşünüyorum. Daha da geliştireceğinizden ise hiç şüphem yok.

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    Dediğim gibi hocam ben sistemin bazı senetler özelinde özellikle daha etkili olduğunu düşünüyorum. Daha da geliştireceğinizden ise hiç şüphem yok.
    Hangi senedin kaç kere sisteme girdiğine dair bir istatistik çalışmam yok. Saydığınız senetlerde belki başarı güç görünüyordu. Bu nedenle aklınızda kalma ihtimali olabilir. Benim gözümde bütün senetler sisteme eşit uzaklıkta. Sıkışma dipte de olsa tepede de olsa sıkışmadır. Tercih hakkım olsa dipteki sıkışmaları yakalamak isterdim. StochRSI ile bir ya da birkaç sistem daha sinyal verse o zaman hiç kurtuluşu yok diyeceğim ama çok da fazla iddalı olmamak lazım. Piyasa kimsenin gözünün yaşına bakmıyor. Ben ertesi gün hangi senedin geleceğini bilemeden ya da tahmin edemeden diyeyim taramaları yapıyorum. Hergün yeni bir heyecan... Sistem muhakkak geliştirilebilir.

3.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Hangi senedin kaç kere sisteme girdiğine dair bir istatistik çalışmam yok. Saydığınız senetlerde belki başarı güç görünüyordu. Bu nedenle aklınızda kalma ihtimali olabilir. Benim gözümde bütün senetler sisteme eşit uzaklıkta. Sıkışma dipte de olsa tepede de olsa sıkışmadır. Tercih hakkım olsa dipteki sıkışmaları yakalamak isterdim. StochRSI ile bir ya da birkaç sistem daha sinyal verse o zaman hiç kurtuluşu yok diyeceğim ama çok da fazla iddalı olmamak lazım. Piyasa kimsenin gözünün yaşına bakmıyor. Ben ertesi gün hangi senedin geleceğini bilemeden ya da tahmin edemeden diyeyim taramaları yapıyorum. Hergün yeni bir heyecan... Sistem muhakkak geliştirilebilir.
    "Benim gözümde bütün senetler sisteme eşit uzaklıkta" bunu diyeceğinizi biliyordum. Ben bu istatistik çalışmasını yapacağım bu yıldan itibaren. Elinize sağlık Tolga Hocam. İyi geceler.

Alıntı Originally Posted by goktug Yazıyı Oku
    "Benim gözümde bütün senetler sisteme eşit uzaklıkta" bunu diyeceğinizi biliyordum. Ben bu istatistik çalışmasını yapacağım bu yıldan itibaren. Elinize sağlık Tolga Hocam. İyi geceler.
    İyi geceler, teşekkür ederim Göktuğ Bey

Bugün 50 ve üzeri Teknik Analiz Puanı alan iki senet bulunuyor. Analiz edilerek Takip Listesi'ne eklenmiştir.

6. Eline sağlık Tolga abi

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Eline sağlık Tolga abi

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Teşekkür ederim Canel Bey

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bugün 50 ve üzeri Teknik Analiz Puanı alan iki senet bulunuyor. Analiz edilerek Takip Listesi'ne eklenmiştir.

Eline sağlık üstad.

#IHEVA
    Her listeye düştüğünde söylediğim gibi...
    Evlat olsa sevilmez Ören grubu şirketleri benim açımdan.

İheva daha önce yazdığım gibi 1.08 üzerinde tutunabildiği sürece grafik açıdan potansiyelli görünüyor.
    Ancak hissenin geçmişini düşünürsek... Operasyon bitmeden, bezdirmeden bir yere gitmiyor bu kağıt.
    Bittiyseeee na ala.

Ezcümle:
    1.08 üzeri iyi,
    Yamulmuyorsam... 8 Haziran 2021 de yapmış en son 1.14 üzeri kapanışı.
    1.22 ve 1.28 potansiyel yakın hedef ve dirençler.
    1.28 üzerinde bir analiz daha ister. "Bence..."

https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Sayfa 43/180 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •