Sayfa 112/180 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon
Arama sonucu : 1437 madde; 889 - 896 arası.

Konu: Oltaya Takılanlar - 2

1. Eline sağlık Tolga abi

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar uzun zamandır sabrediyorum. Bugünkü endeks kapanışını, senetlerin ve sistemin performansını görünce artık bir ara vermenin zamanının geldiğini görüyorum. Ne yayınladığım tablolarda ne de gerçek portföyümde (Portföyümün % 90'ı tablolardan alınmaktaydı) umduğum başarıyı yakalayamadım. Çok da verimli olmayan bu tabloların her gün okuyucunu gözüne gözüne sokulmasının da bir anlamı yok. Bedenen ve ruhen çok yoruldum. Ara vermek belki iyi gelebilir. Hoşça kalın...

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    . Bedenen ve ruhen çok yoruldum.
    Ara vermek belki iyi gelebilir. Hoşça kalın...
    hemşerim ben işlem yapmayan biri olarak sıkça buralarda olmasam da vakit buldukça topiğin aboneliğinden mutluydum
    senin açından sağlık olsun irtibatımızı kesmeyelim lütfen
    teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim hemşehrim.

6. Tablolar tutar tutmaz, bizim yazdığımız çizdiğimiz bazen tam isabet olur bazen yanılabilir robot değiliz sonuçta,
    Ama bu yapılanlar insanı yoruyorsa hayattan fazla zaman çalıyorsa hatta bazen insanı sinirlendiriyorsa sağlıktan öte köy yok.
    Önce sağlık en iyi kararı sen verirsin saygı duyarız emeklerin için canı gönülden teşekkür ederiz.
    Daha sonra devam edersen yine destekleriz esen kal.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Tablolar tutar tutmaz, bizim yazdığımız çizdiğimiz bazen tam isabet olur bazen yanılabilir robot değiliz sonuçta,
    Ama bu yapılanlar insanı yoruyorsa hayattan fazla zaman çalıyorsa hatta bazen insanı sinirlendiriyorsa sağlıktan öte köy yok.
    Önce sağlık en iyi kararı sen verirsin saygı duyarız emeklerin için canı gönülden teşekkür ederiz.
    Daha sonra devam edersen yine destekleriz esen kal.
    Sağol Dandanakan abi olayı özetlemişsin, tam da durum budur. Siz de esen kalın...

8. Gönlünce olsun Tolga abi, saygılar...

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarımdır, beni bağlar.

Sayfa 112/180 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •