Sayfa 20/24 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon
Arama sonucu : 188 madde; 153 - 160 arası.

Konu: ORMA - Orma Orman Mamulleri

1. 700 TL'lik hisseyi aylardır 50-55 liralardan işlem gördüren tahtacı bundan bıkmıyorsa, ben de yazmaktan bıkmayacağım. Sonuna kadar devam. Ölmek var dönmek yok. Dönen ********dir.

2. Teknik olarak aylık bakılırsa Temmuz ayında çok uzun yeşil bir mum dikmesi gerekiyor.
    Son düzenleme : Flama; 30-06-2023 saat: 22:54.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Utan utan, dolar 18,00 , endeks 4300 iken Orma 86 liraydı, dolar 26,00 endeks 5800 oldu Orma 55 lira...Hayırdır kardeş sen ne ayaksın?

4. Son 3-5 ayda dolar %40, endeks %40 artıyor da....Bu şe...iz nasıl %40 düşüyor? Bakın sabit kalmıyor, sabit kalsa amenna, düşüyor düşüyor...Ulan haysiyetsiz köp...k hiç mi haysiyet şeref yok sende ? Sana yatırım yapanların parası %80 eridi şer....siz köp....k

5. Altına yatıran kazandı, dövize yatıran kazandı, BIST' te ki 500 hissenin 499'una yatıran yine kazandı. Sadece ve sadece bu haysiyetsiz şer...siz köp....eğe yatıran bir b...k kazanamadı son 3-5 ayda.

6. Sayın Cefaks,

Mümkünse bunun takas verilerini buraya gönderebilir misiniz ?

Tacirler'in elinde ne kadar kalmış bakalım?

Baskıladı durdu 5 aydır.

İnsallah az kalmıştır elinde.

Çünkü Temmuzdaki çıkıştan faydalansın istemiyorum.

7. BİST'in Orman ürünleri ve Mobilya firmalarının f/k, pd/dd piyasa çarpanları sektör ortalamalarına göre karşılaştırma yapıldığında 12' de 1 oranından işlem gördü anlaşılmaktadır. Yani şuan sektör ortalamasından işlem görse 700 TL'den işlem görmesi gerekir.

DGNMO
    SUMAS
    YONGA
    GENTS
    KLSYN

Bu 5 hissenin f/k ve pd/dd değerleri çarpımı ortalaması 50 iken ORMA'nın ki sadece 4.75

Aradaki farka bakın uçurum var uçurum.

8. 700 TL'lik hisseyi aylardır 50-55 liralardan işlem gördüren tahtacı bundan bıkmıyorsa, ben de yazmaktan bıkmayacağım. Sonuna kadar devam. Ölmek var dönmek yok. Dönen ********dir.

Sayfa 20/24 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •