Sayfa 112/114 İlkİlk ... 1262102110111112113114 SonSon
Arama sonucu : 908 madde; 889 - 896 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Portföyümde en iyisi Bimas diğerleri onlarda da teknikte iyi durumda.Bimas kilolu XU30 ağırlığının yüksek olması önemli bence bankalardan daha iyi performans gösterebilir kısmet böyle bir hissenin tavan olması demek milli piyangodan ikramiye çıkmasıyla eşdeğerdir iyi kapattı seansı ytd.
    Şuan da gene iyisi sepet sepet BİM fakat 400 üstü kalıcılık sağlayamadı o yüzden buruk mutluluk.

En iyisi BİM daha iyisi yok şuanda 400 üzeri kalıcılık yeni zirvelerin habercisi olsun diyelim. 3.denemede seans kapanışı 400 üzeri keyif almak gerekir ytd.

Bimas teknik durumunda bozulma yok 400 üzerinde sağlayamadı kalıcılık.sağlık olsun ytd.

Bimas yatay piyasada kötü değildi vasat denmez.

5. işyatirim fiyat hedefi 496 TL inşallah buralari görmek nasip olur.YTD

Duhul
    Apr 2021
    İkamet
    Ejnebi Memleketi
    Gönderi
    31
    Ders 1 : okudugumuzu anlayalim

1. 12,27 usd yi gecemez dememisiz. Gecip kalici olamazsa asagiya dogru sarkabilir demisiz.
    2. bu kagidi 3 senedir ciddi bir lot sayisi ile tasiyorum. Tasimaya da devam edecegim bir aksilik olmazsa. Maliyetim usd bazinda bile oldukca dusuk dolayisi ile artarsa sevinirim niye dusmesini isteyeyim.
    3. son olarak teknik analiz uzmaniyim diye bir iddia da bulunmadim, bulunmam da. istediginiz teknik analiz ustadini takip edebilirsiniz.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. BİM, Hatay'da 21 yeni mağaza açılışı gerçekleştirdi28/02/2024 11:05:03
    BİM, Hatay'da depremde yıkılan mağazalarının yerine 21 yeni mağaza açılışı gerçekleştirdi. BİM Hatay’da depremden sonra açtığı 25 mağazayla birlikte 1 yıl içinde toplam 46 mağaza açmış oldu.

“TOPLUMUN BİR PARÇASIYIZ”

6 Şubat 2023'ün ülkemiz ve vatandaşların hayatında derin izler bıraktığını belirten BİM CEO’su Haluk Dortluoğlu, "Ülkemiz, birlik ve beraberlik ruhuyla yaralarını hızlıca sarmaya başladı. Depremin ilk gününden itibaren BİM olarak bölgeye olan desteğimizi sürdürmek için hiç durmadık. Böylesi bir dönemde bölgenin güçlenerek ayağa kalkması için tüm gücümüzle çalışmak öncelikli görevimiz oldu" dedi.

Geride bırakılan bir yıllık süreçte hem bölgenin yaralarını sarmak hem de özellikle kadınların ekonomiye katılmalarını sağlamak için çalışmaya devam ettiklerini belirten Haluk Dortluoğlu, "Bizim için en değerli olan, toplumumuzun her bir ferdi için adil ve sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek. Açılışını gerçekleştirdiğimiz yeni mağazalar ile istihdama da katkı sağlayacak olmaktan mutluyuz" açıklamasını yaptı.

Geçen sene açılan mağazalardan 3 tanesi ve yeni açılanlardan 7 tanesi olmak üzere toplam 10 mağazanın konteyner kentlerin hemen yanında yer aldığını sözlerine ekleyen Dortluoğlu, "Konteyner kentlerde yaşayan vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılamak için yeni mağazalar büyük önem taşıyor. Bu sayede vatandaşlarımız, ihtiyaç duydukları ürünlere daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilecekler" dedi.

“RAFLARIMIZI YEREL ÜRETİCİLERE AÇTIK”

Yeni açılan mağazalarda bölgeye mevcuda ek olarak yaklaşık 100 kişilik daha istihdam sağlanacağını ve son 1 yıl içinde açılan mağazalarla toplamda yaklaşık 225 kişiye istihdam sağladıklarını belirten Haluk Dortluoğlu şöyle konuştu: "Bu süreçte yerel üreticilerimize verdiğimiz desteği de artırmak istedik. Bölgenin toparlanması ve güçlenmesine kalıcı destek sunmak adına Aşhane’de kadınların ürettiği kurabiye çeşitlerini Hatay’daki mağazalarımızda satmaya başladık. Yakın zamanda Antakya BİM mağazalarında satılan günlük simitleri de yine Aşhane’den tedarik etmeye başladık ve Aşhane Antakya Kooperatifi'nin en büyük destekçisi konumuna geldik. Yaşanan felaketten en çok etkilenen kesim de kadınlar oldu, onların hayata kalıcı iş modelleriyle tutunması toplumun yeniden ayağa kalkması için önemli bir unsur.”

Bölgede kadınların güçlendirilmesine yönelik çalışmalarının sürdüğünü belirten Dortluoğlu: “Aşhane ile başladığımız yerel güçlendirme yolculuğumuz bugün yeni ve tamamen kadınların girişimiyle kurulmuş bir kooperatifle devam ediyor. Erzin Kadıneli Kadın Girişimi Üretimi ve İşletme Kooperatifi’nden tedarik edeceğimiz reçel, zahter gibi yöresel ürünlere de Hatay bölgesindeki mağazalarımızda yer vereceğiz. Bu sürecin herkes için hayırlı ve bereketli olmasını diliyorum. Yaralarımızı tek yürek, hızlıca saracağız” dedi.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    Foreks
    Metals Market
    Montel News
    Foreks Twitter

Alıntı Originally Posted by styx Yazıyı Oku
    Ders 1 : okudugumuzu anlayalim

1. 12,27 usd yi gecemez dememisiz. Gecip kalici olamazsa asagiya dogru sarkabilir demisiz.
    2. bu kagidi 3 senedir ciddi bir lot sayisi ile tasiyorum. Tasimaya da devam edecegim bir aksilik olmazsa. Maliyetim usd bazinda bile oldukca dusuk dolayisi ile artarsa sevinirim niye dusmesini isteyeyim.
    3. son olarak teknik analiz uzmaniyim diye bir iddia da bulunmadim, bulunmam da. istediginiz teknik analiz ustadini takip edebilirsiniz.
    Bende Bimas hissesi yok hissede sıkıntı yok yükseliş trendinde bozulma yok şuan için fakat farklı hisse aldım şimdi daha açıklayıcı yazmışsınız bol şanslar size.çok sivri yazıları sevmem kusura bakmayın ytd.
    Ayrıca BİM yazdığınız boşluğu unutun yüksek enflasyonda düşüş beklemek hata olur ytd.Daha öncede yazdım migrosta 300 civarlarında boşluk hala duruyor 493 TL seans kapanışı mantıklı örnek olması gerekir ytd.
    Son düzenleme : anadolulu alp; 29-02-2024 saat: 19:13.

Sayfa 112/114 İlkİlk ... 1262102110111112113114 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •