Sayfa 12/114 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 908 madde; 89 - 96 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

1. Ceza miktarları çok yüksek. %25 indirimli bile ödeseler bu para kasadan çıkacak. Sonra dava açaçaklar ...Ne zaman sonuçlanır dava, kim marketleri haklı bulur.
    Tatsız bir durum bu. Hükümet konuyu ileriye götürmeye niyetli gibi.
    Asıl sorun enflasyon hemen düşmeyecek. Bu marketlere iyicene baskı yapacaklar gibi görünüyor. Umarım sancısız geçer bu dönem. Bilanço öncesi hareketine mal olmaz.

2. lotlarımızı alalım geri..ucuz ucuz verirken..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3. Patron bu dutlukta bile ortaya çıkmadı

4. KY için sakin ve sabırlı olmak iyidir. 5 dk sonra 5000 puanda yukarı alabilir endeksi.Tersi de mümkün. Malum kumarhane olmuş burası.
    Fakat ben kapanışı görmeden alım yapmam ki yaparsam da BIM mi alırım tekrar bilemiyorum

5. Ucuz ucuz alın beyler 2 seneyi aşkın 74 maliyetle kuzu kuzu elimiz mahkum bekliyoruz....Nereye yanalım piyasa 2ye 3 katladı biz daha maliyetimizi alamadık.Allah benim gibi bekleyenlere sabır versin

6. Hedef fiyat vermeyen bir yapı kredi kalmıştı o da kervana katılmış ..Açıklama şöyle:
    "Yapı Kredi Yatırım, BİM'i 105,00 TL hedef fiyat ve "al" tavsiyesi ile model portföyüne ekledi #BIMAS"

Yine İnfo beğendiğimiz hisseler açıklamasında bimas ı en başa yerleştirmiş

7. Capital 500 Araştırması’na göre, Türkiye’nin en büyük ilk 3 şirketi Tüpraş, BİM ve Ford Otosan oldu

THY yok ilginç

8. HSBC, BİM için hedef fiyatını 100,00 TL'den 110,00 TL'ye yükseltti, tavsiyesini "Al" olarak sürdürdü

ver coşkuyu ver ..Hiç unutmam bu HSBC geçen yıllarda Akbankın hedef fiyatını 9 küsüre çıkarmıştı ,hisse 2-3 ay içinde 7 den 5.30 a indi

Sayfa 12/114 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •