Sayfa 2/113 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 903 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by baran6734 Yazıyı Oku
    ünlü 92 hedef fiyat verdiğin tahtadan 70,50 ortalama ile 450 bin lot mal satıyorsun..sen bizle t.ş.k mi geçion..
    Demek ki onun hedefi 92 değilmiş alır satar belli olmaz onların işi.
    Ama genelde Ünlü nün hedef koyduğu hisseler gider. Ama kısa vade hedefi koymuyorlar

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Ünlü ve BOFA satıcıydı bugün. Ama sadece bımas genelinde değil, genel olarak çok tahtada satış yaptılar.
    QNB alış tarafındaydı. Kapanışta karanlık odada alış geldi. Yarın ola hayrola

3. Yeni başlık hayırlı olsun. Hisse fena kapatmadı bence. 2 gündür dinleniyor. Güç topluyor. Bu arada 4. Çeyrek çok yüksek kar bekliyorum. Büyük miktarda depolarında mal taşıyan şirket. Herşeyin fiyatı yüzde 50 arttı. Bunları kar hanesine yazacak. Ayrıca insanlar zam gelecek diye 6 aylık yağ, un, makarna, bisküvit vs aldı. Herkesin evi bakkal dükkanına döndü.
    Rekor hasılat ve rekor kar garanti...
    yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bakalım aynı hareket gelecek mi
    Tamamen hayali çizimdir

5.  Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    https://www.ntv.com.tr/ekonomi/zinci...EUaDzygpqlUhxQ

Gelecek hafta zincir marketlere verilen cezalarin sebebi ve yazismalari aciklanacakmis

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu tür cezalar ben verdim oldu şeklinde yürümüyordur sanırım .
    itirazı ,mahkeme süreci vs vardır ,tabi ki mahkeme kararı sonucu olumlu/olumsuz illa ki hisseyi etkileyecektir

6.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Bu tür cezalar ben verdim oldu şeklinde yürümüyordur sanırım .
    itirazı ,mahkeme süreci vs vardır ,tabi ki mahkeme kararı sonucu olumlu/olumsuz illa ki hisseyi etkileyecektir
    Tabi ki. Mahkeme süreci de var. Zaten uzun bir süreç . Sonuçta bir şekilde anlaşılır. Ama bu haber 2 gündür baskı yaratıyor. Ama birileri de satılanı alıyor.

7. Mahkeme sureci uzun meşakkatli bir surec

Benim bu haberden cikardigim gelecek hafta pazartesi ,zincir marketlerin birbiriyle yazismalarinin ifsa edilecek olmasi
    Bir tür itibar kaybina ugratilacak olmasi ,marketler aleyhine kamuoyu yaratma cabasi. Hos bugunki aciklama bir tur pazarlik unsuru olabilir. Pazartesi isin rengi belli olur

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Takip ettiğim saatlik grafiği de tekrar koyayım Bugün destek iyi çalıştı. Lot ilavesi yapmak isteyenler bu noktaları izleyebilir. YTD.

Sayfa 2/113 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •