Sayfa 37/114 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 908 madde; 289 - 296 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

Bundan bişey olmaz
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

2. Diğer kağıtlar muazzam fırsatlar vermişti. Ben de biraz petkim aldım. Bimas nasılsa buralarda diyor yabancı da. Uçup kaçacağı yok. Bi tur kar yapıp geri dönerler bilanço öncesi.

3. Hiçkimse birşeyden anlamıyor ama özgüven tavan, herkes piyasa kurdu, sözde bilgi-görüş paylaşmak, tereciye tere satmak için sırada

4.  Alıntı Originally Posted by ESLU Yazıyı Oku
    İnsan çekeceği çileye aşık olurmuş derler .. Ben bir kez tamamını boşaltabilsem, dolara geçip emekli ederdim kendimi (herhalde.. Yoksa ben de mi dayanamayıp geri dönerdim ki ???)
    Ne çilesi ,şu BİMAŞ a son bir ayda en az 4 kere alıp sattım , sonra düşündüm ki hata bende değil Alıyorsun 67 den hoppp paldır kültür

3-5 gün sonra 75-76 oluyor ,son yükselişi bir gün sürdü malum günde 67.400 den tabanda 100 bin lot var ,kimse ellemiyor ,67 den hisse mi olur ,alıp 1 sene satmayacam dedim , tabi ertesi gün 74 e çıktı ,böyle manyak gibi birden yükselmese tutacağız ama olmuyor ,dayanamayıp satıyorsun
    işin garibi 67.400 den bir gün önce elini sürmeye korkan adam ertesi gün 73 den 74 den alıyor , insan oğlu tuhaf

5. İşte doğru hamleler.. Yürekten tabrik ederim.
     Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Ne çilesi ,şu BİMAŞ a son bir ayda en az 4 kere alıp sattım , sonra düşündüm ki hata bende değil Alıyorsun 67 den hoppp paldır kültür

3-5 gün sonra 75-76 oluyor ,son yükselişi bir gün sürdü malum günde 67.400 den tabanda 100 bin lot var ,kimse ellemiyor ,67 den hisse mi olur ,alıp 1 sene satmayacam dedim , tabi ertesi gün 74 e çıktı ,böyle manyak gibi birden yükselmese tutacağız ama olmuyor ,dayanamayıp satıyorsun
    işin garibi 67.400 den bir gün önce elini sürmeye korkan adam ertesi gün 73 den 74 den alıyor , insan oğlu tuhaf
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dünyanın En Zor İşi; Cahil Birine, Kandırıldığını Anlatmaya Çalışmaktır

6.  Alıntı Originally Posted by ESLU Yazıyı Oku
    İşte doğru hamleler.. Yürekten tabrik ederim.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    üstat piyasa eski piyasa değil , eskiden sağlam bir hisse aldın mı düşerdi ama paldır küldür bir aşağı bir yukarı yapmazdı ona göre stratejini belirlerdin ,şimdi herşşey değişti , değişikliği biz küçük yatırımcılar yapmıyoruz ama ayak uydurmak zorundayız

7.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku

Bence de doğru hareket, tebrik ederim. Bu kadar oyalanan kağıtta böyle hareketler yapmak lazım.

8. Şu günlerde bile geri alım yapmıyor.

Önceki geri alım kararını JP Morgan rahat çıkış yapabilsin diye aldığını düşünüyorum artık bir şekilde anlaşmışlardır aralarında.

Sayfa 37/114 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •