Sayfa 70/114 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon
Arama sonucu : 908 madde; 553 - 560 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

1. Tüpraşda bunun gibi 90 lardan bir turlü çıkmamıştı. Sonra 110 olunca çok çıktı diye elimden kaptırdım. Hergün çıktı, her gün çıktı kafayı yedim.

3. Bence evet
     Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dünyanın En Zor İşi; Cahil Birine, Kandırıldığını Anlatmaya Çalışmaktır

4.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    yabancilar ve fonlar satarsa evet. Satarlar mi onu pazartesi gorecegiz. Esas bilanco sonrasindaki hareket onemli

ürünlerde %40 indirim olacaksa vatandaş bi nefes alır denetimde yaparlar kağadı bilemedim.

İNDİRİM GELECEK ÜRÜNLERİN LİSTESİ

Tarım Kredi Kooperatifleri indirim gelecek ürünlerin listesini açıklamıştı. Buna göre, bir evin ihtiyacı olan temel gıda ürünlerinin tamamı listeye alındı. Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye, şeker, ayçiçek yağı, zeytin yağı, tavuk ürünleri, tam yağlı süt, yarım yağlı süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal, zeytin, çay, Türk kahvesi, patates, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, sıvı sabun, kağıt peçete, rulo havlu, kolonya, bebek bezinde indirim planlandı.

7.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    İNDİRİM GELECEK ÜRÜNLERİN LİSTESİ

Tarım Kredi Kooperatifleri indirim gelecek ürünlerin listesini açıklamıştı. Buna göre, bir evin ihtiyacı olan temel gıda ürünlerinin tamamı listeye alındı. Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye, şeker, ayçiçek yağı, zeytin yağı, tavuk ürünleri, tam yağlı süt, yarım yağlı süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal, zeytin, çay, Türk kahvesi, patates, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, sıvı sabun, kağıt peçete, rulo havlu, kolonya, bebek bezinde indirim planlandı.
    indirim oranindan hic bahsedilmemis.

toparlıyor, kapanış yeşil olabilir.
    Büyük Çıkışlar Sancılı Olur..

Sayfa 70/114 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •