Sayfa 90/114 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon
Arama sonucu : 908 madde; 713 - 720 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

1. Geride sığır sürüsü diye millete hakaret eden mal biri var.

Boşuna bık bık etme ,senin muhatabın o cobandir.

Sanal biti...
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. Sığır sürülerinin ortak özelliği okuduklarını anlayamazlar ve işine gelmeyen hiç bir soruya cevap vermezler. Dediğim gibi muhattap almayın gerçekten manevi refah seviyeniz yükselir.

3. Hayvan severim ben,bahçemde köpek beslerim,derdi oldugundada havlar anlarım lakin sizin gibi genelleme yaparak hala Halkına hakaret eden Malları anlamak gerçekten zor..

Kime ne anlatıyosam yaww..atalarımız boşuna dememiş it ürür kervan yürür diye..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Hayvan severim ben,bahçemde köpek beslerim,derdi oldugundada havlar anlarım lakin sizin gibi genelleme yaparak hala Halkına hakaret eden Malları anlamak gerçekten zor..

Kime ne anlatıyosam yaww..atalarımız boşuna dememiş it ürür kervan yürür diye..
    Halkına niye hakaret etsin?

Basit bir soruya cevap veremediği halde işini yapan patronu hainlikle suçlayan cahillere hakaret ediyor.

Sayamadım, ama bu sana 4 veya 5'inci soruşum:

%4 kar marjıyla çalışan marketleri enflasyonun sorumlusu olarak göstermek akıl işi midir?

Ben sormaktan, sense cevap verememekten bıkmayacağız.

Cevap veremedikçe sadece senin değil, senin gibi düşünen milyonların da ideolojilerinin içinden geçiyorum.

O yüzden cevap verememeye devam..

Ayrıca fitil fitil

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Sığır sürülerinin ortak özelliği okuduklarını anlayamazlar ve işine gelmeyen hiç bir soruya cevap vermezler. Dediğim gibi muhattap almayın gerçekten manevi refah seviyeniz yükselir.
    Bu cibiliyetsiz çomarlar maddi manevi refah falan bırakmadılar ülkede.

Onlar ülkenin içinden nasıl geçtiyse, ben de onların ideolojilerinin içinden geçeceğim.

Taktik maktik yok. Bam bam bam.

6. Sanırım ortalık dahada karışacak.
    https://www.mynet.com/bahceli-nin-zi...i-110107076215
    Emin ol para her kapıyı açar...

7. Migros ortagiyim ama sırf bunlara inat bugün bim'e gidip alış veriş yapacağım.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by unicorn_1980 Yazıyı Oku
    Sanırım ortalık dahada karışacak.
    https://www.mynet.com/bahceli-nin-zi...i-110107076215
    Sorularımın tekine cevap veremeyecek cahilleri devlet kadrolarına doldurmuşlar

Sayfa 90/114 İlkİlk ... 40808889909192100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •