Sayfa 57/114 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon
Arama sonucu : 908 madde; 449 - 456 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by muhabbet Yazıyı Oku
    Üç kuruş kar edecegiz diye millet marketin bir yerlerini yalayacak resmen... Bir kişi marketler usulsüzlük yapmıyor diyemiyor... Kanıtlı, belgeli, videolu ifşa ediliyor adamlar... Ben şahsen markete gittiğimde yaşıyor ve görüyorum yapılan pisliği ama bir kitle var ki ideolojik sığır...

Kardeşim bu hükümet ile ilgili değil buradan hükümete gol atacağız diye bu vampir marketleri kollamak niye... Halktan yana olun siyasi ideolojinizin yada hisse fiyatının değil...

Herkes herşeyi biliyor yok grev yapacakmış yok bilmem neymiş hadi bir grev yapsın görelim... Onlar bunu dusunemiyorlar bak sen şu cahil marketcilere... Marketler kabahatini de haddini de biliyor bence herkes bilmeli...

Hükümet gider başkası gelir ama bu marketlerin kafası değişmezse olan halka olur o yüzden çakallık yapmayı bıraksınlar kimse kimseye elleşmez...
    perakendecilerin topiklerini hep okuyup geçerim ama hiç yazmadım.
    okuyup geçerken seninle aynı fikirde değilim diye hakaret edilmek hiç hoşuma gitmedi.

Senin fikrinde olmayanlar ideolojik sığır...
    ise
    '' Ben şahsen markete gittiğimde yaşıyor ve görüyorum yapılan pisliği ''
    diyen biri
    aynı marketlere gitmeye devam ediyorsa
    nasıl bir sığırdır.

2.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Marketler rekabet ihlali yapmış mıdır evet yapmıştır tutanağı 10 dk inceleyen bunu zaten görür ama kabak bu marketçilerin başına patlatılıyor bunu görmemek için ideolojik sığır olmak lazım.
    Aynı şeyi söylüyoruz marketlerin ihlal yaptığını bile bile kabak marketcilere patlıyor demek ideolojik sigirliktan geliyor...

Bu resmen hırsız hırsızlık yapmış bunu 10 dk kamera kaydı izleyen zaten görür ama kabak hırsıza patladı demek oluyor... Bu kafaya ben ulaşamıyorum...

3. Boş edebiyat yapma arkadaş... Ülkeden memnun değil insanlar ama yaşıyorlar, o zaman yaşamayın hadi yallah... Bak senin bakış açınla buraya çıkıyor

Burada marketi aklayan suçu direkt siyasi iktidara atan ideolojik bir kitle var. Kardeşim siyasi otoritenin suçu büyük bunu dile getirelim gerçekleri yüzlerine vuralım ama hırsız marketlerin hiç mi suçu yok. Ne bu market aklama sevdası... İşte bunu görmemek ideolojik sigirliktan geliyor...

Doğruya doğru yanlışa yanlış demeyen bir kitle var ve ben bunlara ideolojik sığır demeye devam edeceğim...

Üstüne alınan alınsın benim duruşum bu.

Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    perakendecilerin topiklerini hep okuyup geçerim ama hiç yazmadım.
    okuyup geçerken seninle aynı fikirde değilim diye hakaret edilmek hiç hoşuma gitmedi.

Senin fikrinde olmayanlar ideolojik sığır...
    ise
    '' Ben şahsen markete gittiğimde yaşıyor ve görüyorum yapılan pisliği ''
    diyen biri
    aynı marketlere gitmeye devam ediyorsa
    nasıl bir sığırdır.

4. şu ralliden faydalanamadı..ceza işleri açıklığa kavuşana kadar bundan hayır gelmeyecek gibi..
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

1 milyar TL ceza gelse bile, gelen ceza (tek seferlik gider) piyasa değerinin sadece %2 si olur. Devede kulak.
    Aporttayım.
    Kasa her zaman kazanır.

6. Cumhurbaşkanı % 10 ben indirim yapıyorum %10 da siz yapın söyleminden sonra marketlerden acısını böyle çıkaracak belki yüklü bir ceza verebilirler ......

7. 84.20 üzeri 95 yolcuğu başlar kısa vade. YTD.

8. 2. Soruşturma sonucu açıklanmadan hiçbiryere gidemez
     Alıntı Originally Posted by breed Yazıyı Oku
    84.20 üzeri 95 yolcuğu başlar kısa vade. YTD.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dünyanın En Zor İşi; Cahil Birine, Kandırıldığını Anlatmaya Çalışmaktır

Sayfa 57/114 İlkİlk ... 747555657585967107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •