Sayfa 110/114 İlkİlk ... 1060100108109110111112 ... SonSon
Arama sonucu : 908 madde; 873 - 880 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

Duhul
    Apr 2021
    İkamet
    Ejnebi Memleketi
    Gönderi
    31
    USD bazli ATH inda kalici olamadi ve yavas bir sekilde asagi dogru bir hareketi var.
    11.7 USD altinda (TL 345-355) bir Gap var. orasi onemli olabilir. 370 TL de kisada hafif bir destek.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by styx Yazıyı Oku
    USD bazli ATH inda kalici olamadi ve yavas bir sekilde asagi dogru bir hareketi var.
    11.7 USD altinda (TL 345-355) bir Gap var. orasi onemli olabilir. 370 TL de kisada hafif bir destek.
    Migros grafiğine bakın 300 civarlarında geçen sene boşluk bırakmıştı o boşluk duruyor hala her boşluğu kapatacak diye bir durum yok ve Bim kapatmayabilir yazdığınız boşluğu size bol şanslar nasıl olsa zaman bol ytd.

Alıntı Originally Posted by styx Yazıyı Oku
    son 2 gun USD bazinda ATH indan (12,279 USD) dondu hep. Gevserse 11 USD ye kadar salabilir.
    yaklasik 2,5 senedir tasiyorum. bir kismini bu ara baska bir kagida donebilirim.
    Açıklayacağı çeyrek bilançolara bağlı isterse 30 usd yükseliş yaşar aynı düşüncede değilim.

Bim bugün daha iyi 400 civarları kalıcılık yakışır ytd.

Bim çok güzel kapattı seansı nazar değmesin oduna vur sepet,sepet bim.

Bim 300 civarlarından başlayan ralli devam ediyor haftayı güçlü kapattı keyif almak gerekir ytd.Ayrıca Bim mağazaları Multinet kart ile antlaşma sağlamış olumlu gelişme mağaza açılışından daha önemli olduğunu düşünüyorum piyasada multinet önemli oyuncu durumunda ytd.

Yakışır 400 üzeri kalıcılık Bim de ytd.

8. Cool

Arkadaşlar merhaba,
    Eski forumdan kalanlar varsa bilir, ben ilk arz olduğu günden beri hep Bim'ciyim dir. Bazen çoğaltır, bazen azaltırım (swing trade) ama her an muhakkak portföyümde Bim vardır. Hiçbir zaman sıfırlamam

Son aylarda kademeli olarak %15 civarını vermiştim.
    Bu sabah da yaklaşık 403 ortalama ile %35 ini verdim, kaldı yarısı

Alan kişi hayrını görsün, ama ben yüksek miktarda taşımaya devam etmeyi artık riskli buluyorum. Eh yaşım da ilerledi artık, kalp şeker tansiyon vs.. fazla zorlamaya gerek yok

Full devam eden kalbi sağlam genç arkadaşlara iyi şanslar dilerim
    Dünyanın En Zor İşi; Cahil Birine, Kandırıldığını Anlatmaya Çalışmaktır

Sayfa 110/114 İlkİlk ... 1060100108109110111112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •