Sayfa 21/114 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon
Arama sonucu : 908 madde; 161 - 168 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

1. Cuma günleri genelde borsanın düşme günü. Her 10 cumanın 90 u ya düşmüş, ya yerinde saymış.
    Bütün hisseler için geçerli bir kural haline geldi.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    yatırım tavsiyesi değildir.

2. BİST 30'da en ucuz kağıt

3.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    BİST 30'da en ucuz kağıt
    Aklıma bir çırpıda uzun süre aynı fiyatta kalıp bir anda fiyatlanan şu şirketler geldi:
    Tupras 80.den 160.a
    Sisecam 7.50.den 16.ya
    Eregli 16.dan 28.e
    Thyao 12.den 28.e

Örnekler çoğaltılabilir. Anlık yazdığım ve takibimde oldukları için bunları yazdım. Emregunes dostumuz teknik olarak trendi takip ettiğini ona göre al sat yaptığını söylemişti. Geriye yaslanıp baktığımda çok işin içine girmeyip durumları değerlendirerek yatırım yapsak epey karlı çıkarmışız diye düşünüyorum. Misal pandemi başlangıcı sağlık, ilaç şirketleri al; dolar artınca ihracat kağıtları al; petrol toparlayınca tüpraş; otomotive talep var iken otomotiv sektöründekileri al; pandemi bitiyor havacılık al gibi gibi...
    Geçmişteki yaşananlar geleceğe ışık tutabilir. Yeni akım ne olabilir? Enflasyonist ortam, artan nominal maaşlar sonucu gelecek harcamalar ve umuyoruz olur online bim marketin genişlemesi. Bunlar yeni bir perakendecilik trendi oluşturabilir mi?

4. Yaş 9 galiba
     Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Arıza olduğunu itiraf ettiğine göre ,arızaların anlayacağı dilden anlatayım , geliyorsun buraya ceza verilmesi haklı ,haktan hukuktan ,adaletten bahsediliyorsa bu cezaya itiraz etmememiz gerekir diyorsun
    birincisi karar gerekçesini okumadan gelip burada gevezelik yapıyorsun
    2018-2019 yıllarında yapılmış bir eyleme neden o yıllarda işlem yapılmamışta
    dövizin ve enflasyonun fırladığı her şeye zam geldiği günlerde birden ortaya çıkıvermiş
    hadi cevap ver diyorum ,suçun geçmişte işlenmesi suç olmadığını göstermez diyorsun
    neyi savunduğunu bile bilmiyorsun ,arıza lafı bile hafif kaçıyor ..
    zararın varsa söyle vereyim de kaybol şuradan ))

5.  Alıntı Originally Posted by baran6734 Yazıyı Oku
    70 altında kapatmadıkça sorun yok gibi..haftaya 80 e doğru atak yapabilir endeks çok bozulmazsa..
    Kağıt çok dillendi bu kağıt daha da yataya saracak gibi neyse gitti gitti gitmedi ben de en uygun bilet ile New York a... Kesinlikle ytd

6. Ekonomist Steve Hanke'nin twetinin tercümesi. Haklı değil mi? Bence de yüzde 100

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Herşeyin yüzde 100 arttıgı bir dönemde Bim'in karları da 2 ye katlandığını göreceğiz. ilk etapta hasılat 2 kat olacak.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. bilanço tarihi ne zaman bilgisi olan var mı?

Sayfa 21/114 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •