Sayfa 82/114 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon
Arama sonucu : 908 madde; 649 - 656 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

BofA bugün ODAS FROTO alıp KCHOL BİMAS YHYAO ISCTR AKBNK satıyor,

2. Bimas rasyolara bakınca Migros'a göre çok ucuz görünüyor. Sanki bilanço dönemi biri aşağı diğeri yukarı gereğinden fazla tepki vermis gibi.
    2 firma arasında rasyolardaki bu farkı doğrulayacak beklenti farkları var mı?

3. Bimas karlılığı düşük kaldı, düzeltip düzeltemeyeceğine yıl sonu bilançosunda bakacağız.

Migrosun karlılığı ise artıyor, beklentiler daha iyi..
     Alıntı Originally Posted by ilkerH Yazıyı Oku
    Bimas rasyolara bakınca Migros'a göre çok ucuz görünüyor. Sanki bilanço dönemi biri aşağı diğeri yukarı gereğinden fazla tepki vermis gibi.
    2 firma arasında rasyolardaki bu farkı doğrulayacak beklenti farkları var mı?
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dünyanın En Zor İşi; Cahil Birine, Kandırıldığını Anlatmaya Çalışmaktır

4. böyle bir günde kırmızı olan bir hisse ya boş hissedir yada boşaltılan hissedir.. ytd

5. Yarın benim için kritik seviye 132. 132 altı kapanış, düşüşü derinleştirebilir.
    Ama tepki ihtimaline karşı, 132 (görürse) çok az bir miktarla kısa trade yapabilirim.
    Dünyanın En Zor İşi; Cahil Birine, Kandırıldığını Anlatmaya Çalışmaktır

6. gıdalara niye vuruyorlar böyle. olumsuz bir haber mi var
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7. Küfür etmeden gitmeyecek yine. Migros senin yarı fiyatına işlem görürken gelip seni yakaladı. Rezilsin. Borsa toparladı bu hala eksi.

8. Burası niye bu kadar sesiz. Ben endeksten önce düzeltmesini yaptığını düşünüp endeks düşerken çıkar umuduyla daldım ama hemen hoşgeldin dediler. Hatamı yaptım acaba.

Sayfa 82/114 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •