Sayfa 60/114 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon
Arama sonucu : 908 madde; 473 - 480 arası.

Konu: BIMAS - BİM Birleşik Mağazalar A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by EmirLondon Yazıyı Oku
    Bunlar niyeti bozdu gibi moral bozmak gibi olmasin da boyle bir haber var . https://m.bloomberght.com/rekabet-ku...nerisi-2304838
    Demekki tarımdaki bütün sorunların kaynagı 4 zincir marketmiymiş. Düne kadar ellerinde bir ithalat sopası hangi urun azcık fiyatlansa hemen ithal edip çiftçiye hayvancıya haddini bildiriyorlardı. Dolar yükseldi yiğitlik öldü.

2. Hal yasasında detaylar netleşiyor; zincir marketler tarladan ürün alamayacak

en fazla BİMAS etkilenir bu uygulamadan , önce para cezası ,şimdi de bu olay ,yazık la BİMAS a

3. Gördüğüm kadarıyla bim manav işinde pek iddiali değil. Manav reyonunda pek işe yarar bişey bulamıyorum ben.
    Maksat aracıyı aradan cıkarmaksa niye tarladan direk alamıyor. Yoksa maksat üzüm yemek değil üzümcüyü dövmekmi.

4. Tabii ki bağcıyı dövmek...
     Alıntı Originally Posted by MACHİNE Yazıyı Oku
    Gördüğüm kadarıyla bim manav işinde pek iddiali değil. Manav reyonunda pek işe yarar bişey bulamıyorum ben.
    Maksat aracıyı aradan cıkarmaksa niye tarladan direk alamıyor. Yoksa maksat üzüm yemek değil üzümcüyü dövmekmi.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dünyanın En Zor İşi; Cahil Birine, Kandırıldığını Anlatmaya Çalışmaktır

2023......
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

6. 9 Mayısta bilanco varmış. Beklenti nedir bilen varmı.

7. hal yasasının tüketiciye faydasının olacağını düşünmüyorum hal yasası ile akp kendine gelir kapısı aralıyor başka bişey değil pazarlar marketlerden pahalı olduğu ortamdayız akp nin batık politikaları ve yandaş olmayana verdiği cezayı aslında millete ve kendine kestiğini biliyoruz

8. hal yasasından benim anladığım
    aracılık yapan akp li olacak
    olay bu
    akp kazansın diyede merketlerde ondan alacak
    ben bu durumdan bunu anladım
    bir arada kıdem tazminatına göz dikmişlerdi
    şimdi de baktılar hallerde para fazla dönüyor
    sıra orada
    eğitim özel sağlık özel oldu orada süper iş yapıyorlar mütahitlerden bahsetmiyorum bile
    sıra burada

Sayfa 60/114 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •