Sayfa 2/29 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 231 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SODSN - Sodas Sodyum Sanayi

1. Alış satış yok sn kuzey şu ana kadar 1 lot vermedi
    Ağaç dikmek için en iyi zaman 20 yıl önceydi .Sonraki en iyi zaman ise şimdi (20.06.2014) Çin atasözü
    Birileri bugün gölgede oturuyorsa uzun zaman önce birileri ağaç diktiği içindir.(buffet) Zaman herşeyin anlamını değiştirir (ihtiyar balıkçı )

2. POİP de işlem görmesi sebebiyle POİP kaynaklı doğal risklere (sığlık, volalite vs) sahip. Ancak bilançosu ve temettüsü nedeniyle, uzun vadeli takip edilebilir gibi. Bir de Ciner Holdingin faaliyete geçecek Soda işletmesinden nasıl etkilenir, bakmak gerek. Faaliyet raporunu göremedim, incelemek lazım, satışlar ilgili şirketlere mi (Kora ailesi ile alakalı) ya da farklı yerlere mi diye.

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz.

3. brüt 40 kuruş temettü hayırlı olsun

4. Bugun 130 lot alabildim bir miktar dursun kosede,
    Faaliyet raporunu bende goremedim ama sanirim alkime calisiyor, netlestirmek lazim tabi
    Ağaç dikmek için en iyi zaman 20 yıl önceydi .Sonraki en iyi zaman ise şimdi (20.06.2014) Çin atasözü
    Birileri bugün gölgede oturuyorsa uzun zaman önce birileri ağaç diktiği içindir.(buffet) Zaman herşeyin anlamını değiştirir (ihtiyar balıkçı )

Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    brüt 40 kuruş temettü hayırlı olsun
    temettü çok iyi geldi bence yatırım için süper hisse ama d grubu oılması kötü

aylık alanlar

satanlar

Sayfa 2/29 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •