Sayfa 24/29 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon
Arama sonucu : 231 madde; 185 - 192 arası.

Konu: SODSN - Sodas Sodyum Sanayi

1. 48 bin lot kaldı.

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Volkan hocam neden alalımı bu kağıdı iki yıl önce 1 liraydı, bu fiyatlar intihar gibi

3. Dostum bakış açını değiştirmelisin egeen de zamanında 10 liraydı şimdi 1500 lira. Burada olay şirketin, güvenilir oluşu, öz sermayesinin karlılığa oranı. Bu oran oldukça iyi ve şirket kurulduğu tarihten beri hiç zarar açıklamadı. Ayrıca köklü ve güvenilir bir şirket. İzmir'liler iyi bilir Kora ailesi çok düzgün ve iyiliksever bir ailedir. Alkım ve alka da kora grup şirketlerinden. Yani demem o ki 2 sene önce 1 liraydı şuan pahalı diye konuşmak için bir dayanağı olması gerekiyor. Basit bir örnek vermek gerekirse. Benim geçen sene 10 liralık bir arabam vardı.1 sene boyunca çalıştım para kazandım arabamı sattım ve 15 bin liraya yeni bir araba aldım ve çalışmaya devam ediyorum, çalıştıkça kazanıyor kazandıkça büyüyorum. Bilmem ifade edebildim mi.

4. sodsn

volkan bey satışlar bittikten sonraki beklentiniz nedir, teşekkürler

5. Bugün bilanço gelecek büyük ihtimalle.ve iyi bir bilanço bekliyorum. Rakamsal konuşmak çok doğru değil. Şirket 30 milyon ozsermayesi ile yıllık 10 milyon kar açıklıyor ki bu sene bu rakam 20 milyon civarı olacaktır diye düşünüyorum. Şirket her geçen gün büyüyen ve kazanan bir şirket. Ayrıca bilmeyenler için şirketin üretimi yaptığı sodyum sülfat deterjanların yüzde 40 ini oluşturuyor ve tekstil,cam, kağıt sanayide kullanılıyor.

6. Ayrıca kalan lota çok takmayın dün yazdık tahtaya verseydi alırdık. Kısmi alım yaptım kendim ama ben ve birkaç yatırımcı alıcılı bekliyordu istese hepsini satabilirdi dün. Belkide satmayacak satsa bile çok önemli değil 48 bin lot nedir ki

7. teşekkürler, zarar çok, maliyet 37

8. 25-30 arası çok güzel fırsatlar verdi maliyet düşürmek için tabi maliyet azalttiniz mi yada azaltma imkanınız varmı bilemiyorum. Endeks toparladık tan sonra 37 kolay aşılır

Sayfa 24/29 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •