Sayfa 3/29 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 231 madde; 17 - 24 arası.

Konu: SODSN - Sodas Sodyum Sanayi

1. BİSTte nete ne oldu bilen warmı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by oftalmolog Yazıyı Oku
    BİSTte nete ne oldu bilen warmı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    arıza vardı düzeldi gibi

3. Tahtanın durumu nedeniyle hissemiz çok az da olsa temettümüz hesapta gözüktü, devamı gelir inşallah.

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz...
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

4. hissede işlem olmuyor alış yaıyorum, gelmiyor satış yazıyorum gitmiyor. yani kısaca 10000 lot elimizde patladı galiba

5.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    hissede işlem olmuyor alış yaıyorum, gelmiyor satış yazıyorum gitmiyor. yani kısaca 10000 lot elimizde patladı galiba
    Matriks'e göre, fiili dolaşımda 645.571 lot hisse var, bunun 10.000 lotu sizin elinizdeyse, dolaşımdakilerin %1.55 yapar ki, iddialı bir miktar. Alması da satması da zor. Aktif işlem yapabilirsiniz, ama bu sığ hissede aktif işlem yapmak çok riskli olabilir. Bu hissede zaten aracı kurum aracılığıyla işlem yapabiliyorsunuz, onlardan fikir alabilirsiniz.

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz.
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    hissede işlem olmuyor alış yaıyorum, gelmiyor satış yazıyorum gitmiyor. yani kısaca 10000 lot elimizde patladı galiba
    elimizde patladı derken maliyet kaç lira?

4,29'a 5 tane gönderebilirdiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    gel uygun fiyata anlaşalım hocam
    Ağaç dikmek için en iyi zaman 20 yıl önceydi .Sonraki en iyi zaman ise şimdi (20.06.2014) Çin atasözü
    Birileri bugün gölgede oturuyorsa uzun zaman önce birileri ağaç diktiği içindir.(buffet) Zaman herşeyin anlamını değiştirir (ihtiyar balıkçı )

Sayfa 3/29 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •