Sayfa 4/29 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 231 madde; 25 - 32 arası.

Konu: SODSN - Sodas Sodyum Sanayi

1. ben düşünüyorum hisseyide alıp satmak zor sadece geri çekilmesini bekleyeceğim...ytd

2. Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz.

Alıntı Originally Posted by ihtiyar balıkçı Yazıyı Oku
    gel uygun fiyata anlaşalım hocam
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

3. Kimse neden yazmıyor adamlar dün 20000. Dönüm maden bulmuş gibi izin almışlar. Şirketin potansiyeli sizce ne olur

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by oftalmolog Yazıyı Oku
    Kimse neden yazmıyor adamlar dün 20000. Dönüm maden bulmuş gibi izin almışlar. Şirketin potansiyeli sizce ne olur

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    şirketin potansiyeli uzun vadede vardır. ancak alacak hisse yoktur. satmak isteyenler için alıcı yoktur. çünkü hissede işlem olmuyor.

Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    şirketin potansiyeli uzun vadede vardır. ancak alacak hisse yoktur. satmak isteyenler için alıcı yoktur. çünkü hissede işlem olmuyor.
    2-3 kurus ustunde bir fiyat koy alirsin.

Fiyati goruyor 4.30, fiyat koymus 4.00 TL.

Beklemeyip te ne yapacak.

6.  Alıntı Originally Posted by HISIM Yazıyı Oku
    2-3 kurus ustunde bir fiyat koy alirsin.

Fiyati goruyor 4.30, fiyat koymus 4.00 TL.

Beklemeyip te ne yapacak.
    2-3 kuruş degil hisse 4,18 iken, ben 4,30 dan 3000lot alış girdim. hooop 16 lot işlemle 4,40. hadi aldım diyelim,peki 3000lot satış koysam ne olacak. böyle hisselerde alırken zor, satarken ise neredeyse imkansız

Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    2-3 kuruş degil hisse 4,18 iken, ben 4,30 dan 3000lot alış girdim. hooop 16 lot işlemle 4,40. hadi aldım diyelim,peki 3000lot satış koysam ne olacak. böyle hisselerde alırken zor, satarken ise neredeyse imkansız
    Son 35.86 kurusu aldiktan sonra maaliyetim 2.12.

En son 2.48 den almistim.

Tek kalemde ne yazdiysam gelmisti.

BASCM'da da ayni durum var, o da POIP'te bir gun arayla 2.500 ve 2500'u tek kalemde almistim.

5.000 lot, maaliyet 2.41.

Sayfa 4/29 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •