Sayfa 20/29 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon
Arama sonucu : 231 madde; 153 - 160 arası.

Konu: SODSN - Sodas Sodyum Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Kaçırdık değilmi cuma günü almamız gerekiyordu

Yatırım tavsiyesi değildir.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sessiz sakin huzur dolu bi hisse ilginç hep boylemidir buralar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. arkadaşlar hisse birüt takas olmuş ancak ne kadar bir süre ceza almış bilen biri yazarsa aydınlanmış oluruz

4. Ceza yok islem gordugu pazarin kurali bu tek fiyat islem.

5. Sodaş çok beğendiğim bi firma.
    Gelecek bilançosunu bekliyorum tekrar giriş yapmak için.
    Kapasite artışı olacak mı ilerleyen zamanlarda Faaliyet raporunda bununla alakalı bir şeyler yazarlar umarım.

6. İstikrarli temettusu ve buyume orani sirketi cok caZip kiliyor. Bilanco ile hareketlwnecegini tahmin ediyorum. Hap kadar sirket eger birde buyume oranlari hizlanirsa ve tmt dagitmayi kesmezse değme keyfimize.

7. Şu meşhur indikatör sogutma zamani ni yasiyoruz zannedersem.. malum bolunme sonrasi dengelenme sureci. Sektoru itibari ile pandemide isi artma potansiyeli olan bi sektor. Yanlis bilmiyorsam da urwtimine ara vermedi. Kimya beklentili bi sektor bu yililn tum bilancolarini sabirsizlikla bekliyorum. Lot sayisi tmt politikasi kemik yatirimci davranisi. Birde her nedense ait oldugu pazardaki islem stili ben en cok begendigim yonleri. Olumsuz olarakta göl madencilgi alani kafami karistiriyor biraz. buyume potansiyeli sinirli mi olur. Yoksa sirket kucuk oldugu icin. Daha gidecek yolu varmi onu kestiremiyorum. Eski yatirimcilarindan topik icin destek istiyoruz bilgi paylaşımı olursa seviniriz. Tecrübe onemli. Biz yeniyiz bize hersey toz pembe gozukebilir.

8. Sayın kimbilir ki
    Aşagida paylaşmış olduğum twitler adresinde sodaş ile ilgili analiz yapmıştım. Fikir amaçlı bakabilirsiniz.
    Benim en merak ettiğim kapasite artışı olacak mi sorusuna cevap. Faaliyet raporunda bununla alakalı bir şey bulamadım.

https://twitter.com/yakup_akgul/stat...985824258?s=21

Sayfa 20/29 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •