Sayfa 17/29 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
Arama sonucu : 231 madde; 129 - 136 arası.

Konu: SODSN - Sodas Sodyum Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Rica ederim önemli değil, faydalı olabiliyorsam mutlu olurum bilgi paylaşınca güzeldir. Ama şu var ki aslında her yatırımcı en azından ilgilendiği yada elinde bulundurduğu şirket hisselerinin, KAP'ta ve basında verilere dayalı yayınlanan haberlerini takip etmesi şarttır. Bu şekilde hem kendinizi bu konuda eğitmiş olursunuz hem de yatırım yaptığınız şirket hisseleri hakkında tüm gelişmelerden haberdar olursunuz. Şahsen kendim borsayla ilgilenmeye başladığımdan bu yana bunu kesintisiz olarak uyguluyorum ve çok faydasını gördüğümü de söyleyebilirim naçizane. İyi kazançlar olsun.
    Teşekkür ederim tekrardan. Elimden geldiğince bilgimi artırmaya okumaya araştırmaya çalışıyorum.
    İşyatırımın sitesinde SODSN a ait bedelsiz bilgisi kaldırılmış. Düne kadar tarihi belirsiz %150 bedelsiz görünüyordu.

2. Az miktarda hissem vardi. Bu kadar cikmasinin bir nedeni var mi

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by 1event Yazıyı Oku
    Az miktarda hissem vardi. Bu kadar cikmasinin bir nedeni var mi

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Pazartesi temettü verecekti 1.2 tl. Ayrıca %150 bedelsizi vardı.
    Dün nakit temettüsü ikiye bölündü pazartesi 30 kuruş, 30 eylülde 90 kuruş olarak.
    %150 bölünmesi ise belirsiz.

Bu sebeple dün çıkışı bitirdi tabandan kapattı.

Temettü de değişiklik olmasa muhtemelen dün de tavan olurdu.

4.  Alıntı Originally Posted by bas_kan Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim tekrardan. Elimden geldiğince bilgimi artırmaya okumaya araştırmaya çalışıyorum.
    İşyatırımın sitesinde SODSN a ait bedelsiz bilgisi kaldırılmış. Düne kadar tarihi belirsiz %150 bedelsiz görünüyordu.
    Ben şu an kontrol ettim kaldırılmamış. Sermaye artırımları kısmına tıklarsanız, bölünme sonrası sermaye 15.000.000 tarihsiz olarak görünüyor. Aşağıdaki linke tıklayın karşınıza çıkacaktır. Bu arada elimdeki en son hisseleri Çarşamba günkü tavan fiyattan vermiştim ben. Abisi konumundaki ve daha yüksek bedelsizi olan diğer grup şirketine (kimya sektörü) geçtim. Bakarsınız bir fırsat olursa tekrar geri dönebilirim. Ama burayı da takibe devam ederim ve gerekirse bilgi ve düşüncelerimi naçizane aktarabilirim.

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=SODSN

5. Daha önce bedelsiz temettü oranı kısmında yazıyordu 150 o değişmiş. Bölünme sonrasına dikkat etmemişim.
    Daha yüksek bedelsiz verecek kağıtmı var?
    Farketmemişim demekki hangi kağıt o?

6. Bedelsizi daha yüksek olan kağıt Alkim mi? 😁

7.  Alıntı Originally Posted by bas_kan Yazıyı Oku
    Daha önce bedelsiz temettü oranı kısmında yazıyordu 150 o değişmiş. Bölünme sonrasına dikkat etmemişim.
    Daha yüksek bedelsiz verecek kağıtmı var?
    Farketmemişim demekki hangi kağıt o?
    Aşağıdaki KAP haberini tıklarsanız görebilir siniz. Y.T.D. Bilgi için paylaşılmıştır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/813005

bugun sodsn alan temettu alabılıyormu

Sayfa 17/29 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •