Sayfa 103/1001 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Viop XXXIX

1. Oyak renault, çip krizi dolayısıyla üretime pazartesi'nden itibaren 15 gün ara verecek kaynaklar/ bloomberg ht
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

2. forumun trolune kimse cevap vermiyor artık...

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Netflix %20 açılış öncesi düşmüş, gerekçe abone artış hızı düşmüş.
    Türkiyede ile adam gii sinema filmi koyammıyorlar. dizilerle işin gideceğini sanıyorlar. yavaş yavaş Türkiyede de kaybolur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Türkiyede ile adam gii sinema filmi koyammıyorlar. dizilerle işin gideceğini sanıyorlar. yavaş yavaş Türkiyede de kaybolur
    Bana filmler artık heyecan vermiyor. Esas film gerçek hayatta dönüyor.

Tivibu da aynı filmleri oynatıyor, çoğunu sahne sahne ezberledim.

Matrix IV'de Trinity "Bu işe çocukları karıştırmayacaktın" diyordu.

Spotify'da güzel bir liste oluşturdum, şarkıları tekrar dinlemek yormuyor o arada başka şeyler ile ilgilenilebiliyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. *Erdoğan:20 Aralıkta açıkladığımız tedbir paketiyle döviz kuru üzerindeki köpüğü aldık
    *Erdoğan: Kurun istikrar kazanması ile birlikte piyasada bir daha dengesiz döviz talebinden kaynaklı aşırı dalgalanmanın yaşanmayacağını düşünüyoruz
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

6. IMF/Georgieva: Çin ekonomisinin yavaşlaması dünyanın kalanı için bir endişe kaynağı oluşturuyor
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7. Görüntü akşam ucuzluğu olacak gibi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8. akşam bazarı varsa alırım bi dal.
    jeton elimde .

Sayfa 103/1001 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •