Sayfa 13/1001 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Viop XXXIX

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Pas geçerse bile 13 altına gevşer mi bilemiyorum ki ben faiz indirimi bekliyorum.
    Ama hareket şekli beni de bugün tedirgin etti.
    İndirim olmaz gibi geliyor bana ama adamlar zaten oyunu kuruyorlar önceden. İndirim olsa da olmasa da oyun planı bellidir diye düşünüyorum. Bakalım... Oyun planlarına geç de olsa uyum sağlayan para kazanacak.

2. Bildigmiz somut bir gelisme olmamasina ragmen, aksam seansinda da long tarafinda hic istah yok. Merkez faizi pas gecse dolar gevserde %10 mu gevsicek.

3. DON'T PANIC!

Sadece nereye düşebileceğini ne kadar zarara/kara katlanabileceğini düşünün.

Kırmızı çizgiler benim için destek seviyeleri

Çizgi kalınlığı arttıkça tepki oranı artacaktır. Şu an pay vadelide şortum.

Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

4.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Taban mı kapanır yine
    taban kaç ?

Birde neden düşmüşüz

ihale dolunayamı kaldı

5. viop akşam dikiş tutmuyor 2217 tepki verdi ama şimdi yine taban 2184.50 ye yakın 2188 lere geriledi.İlerki günlerde olabilecek Hissede Kredili malda yakalanların aracı kurumlar tarafından oto satışları ve marjin call çağrıları tedirgin ediyor olabilir. Devre kestirene kadar spotta satış yalan değilmiş demek.Hep bunlar merrill robotu yüzünden

6.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    A Planı)Ben pala olsam tabana kadar verip akşam seansında son 15 dk 50 puan alıp. Yarın bi 50 puan daha yukarıdan açıp hisselerle birlikte akşama kadar rahat rahat gelene geçene verirdim.

B Planı) Amacım mal almak ise tabana yakın kapatıp yarın tabana yakın açıp akşama kadar 10-20 puan aralığında diplerden malı toplardım.

Pala ben değil miyim istediğimi yaparım. İyi ki değilim.
    Bu da dursun köşede bir yerde.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bu Rus borsası da bizden beter. Yanlız tarihi alım yerinde

Alıntı Originally Posted by Pianama Yazıyı Oku
    Senet yazan kısma istediğiniz kodu yazabilirsiniz…
    aaaaa hakkaten unutmuşum onu . sağol hatırlattığın için. genelde oraya hep senet yazıyordum iki hisseyi karşılaştırmak için. tamamen unutmuşum parite de eklendiğini dur ya bu iyi oldu. sağol
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

8.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Bu da dursun köşede bir yerde.
    Bugün gün içi ve düşüşte KY mal aldı. Yarın hemen yukarı sürmez. Çarşamba veya perşembe sabah vıop 2100 e kadar gevşeyebilir . Orası iyi bir destek .Altına salacağını da sanmam. Sonra perşembe akşamı kararını verecektir. MB açıklama sonrasında.

Sayfa 13/1001 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •