Sayfa 197/1001 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: Viop XXXIX

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Hocam ben içmiyorum. Haddim olmayarak dersinizi takip etmeyenleri uyardım. Köşeden Mert abiyi görünce kıvırdik mecburen.
    Borsada fırsatlar hiç bitmiyor abi, az daha bekliycez...
    Bu akşam da pazarda ucuzluk olmadı, napalım yarın öbürsügün daha öbürsügün olursa yazarız poz. umuzu real time

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3. Doğum sancısı veya böbrek taşı sancısı var heralde.
    Ne kadar kıvrandı
    2216-2188
    Sonra 2210
    Sonra tekrar 2190
    Bu ne ya

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Kirlilik nedir biliyor musunuz ?
    Maddenin istenmeyen yerde olması. Mesela saç kafada güzel de çorbanın içinde kötü.
    Diskoda yüksek ses iyi olabilir ama dinlenme odasında vb. yerlerde kötü.
    Burada siyaset bana göre kirliliktir. Bundan dolayı burada siyaset kirlilik oluşturur.

Burası viop topiği, açın Siyaset Tartışma Topiği, Verin alın size kim ne der.

Okumak isteyen oraya gider, viop okumak/paylaşım isteyen buraya.
    22 yıldır bu forumdayım...çoğunluk gibi git-gelci tayfadan değiliz, başından beri buradayız. neyin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz yani..senin tevellüt ne bilmiyorum...kirlilik vs hikaye bence...neyse çok sevdalısı değiliz zaten.

ama bu başlıkta öyle muhabbetler dönüyor ki bazen esas kirlilik onlar...en azından bizim konuştuklarımızın bir şekilde ilgisi var piyasayla.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5. Şu günde bile doların altında eziliyor borsa. Yazıklar olsun valla

6. yes u can do it pala

7. şeyde frenlerden kokular gelmeye başladı... bakalım daha ne kadar dayanacak...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    çok kısacı madem nickin çok kısacı , nasıl trade yapıyorsun süreçteki karar alma prosesin neler
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 197/1001 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •