Sayfa 2/1001 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Viop XXXIX

Devre kesici bizim kumarhanede palanın keyif sigarası gibi..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Açılsın yaw, taban taban gidiyor diye makina mı kapatılır.
    parası olan belki mal alıcak
    Zaten yannuş öğrenmediysem bear bull un hesabıyla daban 2184-5 falan olcek.
    ööle daban daban gidemicek.(kapanış 2202)

3.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Tamirat saat 7 ye yetişecekmiş.
    newyork seansı yapılacak da, yüzde 3 seans marjını uzlaşma fiyatından mı hesaplayacaklar, son işlem fiyatına göre mi

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Geç kaldı bu sene masa ondan önce çok sallandı Artık hareket olacak ise yukarı olması lazım gelir, bu satışlar bittikten sonra, tabi yukarı hareketler de çok yavaş gider nazlı nazlı. Bakalım nasıl olacak.
    Memetabi dururken. Benim açmam hoş olmazdı oda iyi salladı mübarek iki yöne de deli marj yaptı bazı varlıklarda kabul etmek lazım

5. son işlem 2202, ama uzlaşma 2252, son 2 dakkada 50 puan birden boşalmış, tombul parnak style

6.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    newyork seansı yapılacak da, yüzde 3 seans marjını uzlaşma fiyatından mı hesaplayacaklar, son işlem fiyatına göre mi
    Sayın bear bull hesap uzlaşmadan yapılır diyordu.
    Ben yannuş hatırlamıyorsam.
    bugüne kadar hiç yanıltmadı

7.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Sayın bear bull hesap uzlaşmadan yapılır diyordu.
    Ben yannuş hatırlamıyorsam.
    bugüne kadar hiç yanıltmadı
    öyleyse taban 2185 civarı, zaten son işlem 2202, direkt taban satıcılı açmış olması lazım gelir bu hesaba göre

8. Bugün çok mutluyum. Kızımı çok büyük risk alarak 100 km uzaklıkta ilçenin fen lisesine göndermiştim. İlçedeki özel okulun ödüllü bursluluk sınavında birinci olmuş. Okulunda Türkiye çapında %1 içinde olan öğrenciler vardı. Kızım uyum sürecini çok çabuk atlattı. hiç bir özel okula gitmeyi düşünmüyor, okulunu çok sevmiş. Bu kadar sıkıntıda mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim.

Sayfa 2/1001 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •