Sayfa 257/1001 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: Viop XXXIX

1.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Haftasonu
    Kısmi ekşın olursa bence süpriz olmaz
    Çin olimpiyat öncesi aksiyon istemiyor. Ben çini üzmezdim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bir hayal edin

Dünyada Elektirikler gitmiş doğalgaz gitmiş tüm kaynaklar bitmiş. Teknoloji yok. Paranın hiç bir anlamı yok...

Ne kadar güzel olurdu

3. Twittera pek bakmam ama bu aksam bir goz atayim dedim herkes düşene onay artik uçuyoruz kaciyoruz diye endeks paylaşmış durmuş keske bu kadar kolay olsa. O düşen çizgisine onayi halka yapar adamin burnuna geçirip dans ettirirler burda.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Eskiden pastalarda citi olurdu
    Bence yine buralarda
    Ama yatırımfinansta belkide
    Bofa da. 2 gün sonra görünür virmanlayınca

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Çimentocu biri TV'de konuşuyordu, bizim ihracatımız tutar olarak az ama hep yerli girdidir, hammademiz, makinalarımız, işçiliğimiz hep yerli vs

Sonra aynı adam çimento fiyatlarından şikayet edilince konuşuyor, enerji maliyetleri arttı, bizim işimizde esas gider enerjidir mecburen fiyatlara yansıtıyoruz, maden kazıyoruz akaryakıt ile fırın ısıtıyoruz kömür ile değirmen döndürüyoruz elektrik ile taşıma yapıyoruz yine akaryakıt ile vs.

Borsacının kafasın karıştırıyorlar.

KAP'da açıklamalar var iş sözleşmeleri imzalanmış. Hayırlı olsun. Diğer sektörlere göre nispeten ücretlerin düşük olduğu bir sektör.

>>>>>>>>>>>

Üyesi bulunduğumuz Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS) ile T. Çimse İş Sendikası arasında, 22 Aralık 2021 tarihinde başlanan yeni dönem Grup Toplu İş Sözleşmesi müzakereleri, 28 Ocak 2022 tarihi itibariyle anlaşmayla sonuçlanmıştır.

01.01.2022 – 31.12.2023 yürürlük süreli olarak imzalanan Grup Toplu İş Sözleşmesi uyarınca;

- Sözleşmenin 1. yılında 01.01.2022 tarihinde işyerinde çalışan ve toplu iş sözleşmesinin imzası tarihinde iş sözleşmesi devam eden işçilerin 31.12.2021 tarihinde almakta oldukları çıplak saat ücretlerine 01.01.2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere %43 oranında,

- Sözleşmenin 2. yılında; 01.01.2023 tarihinde işyerinde çalışan ve iş sözleşmesi devam eden işçilerin 31.12.2022 tarihinde almakta oldukları çıplak saat ücretlerine, TÜFE+2 oranında zam yapılacaktır.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. Dow'da son zamanlardaki günlük barlar oldukça ilginç...

7. Nasıl bir kararsızlıksa artık aşağı mı yoksa yukarı mı gitsem bilemiyor...Arada kalmış...
    Sonuç itibariyle son yıllarda böyle barlar görmedim..

8.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Twittera pek bakmam ama bu aksam bir goz atayim dedim herkes düşene onay artik uçuyoruz kaciyoruz diye endeks paylaşmış durmuş keske bu kadar kolay olsa. O düşen çizgisine onayi halka yapar adamin burnuna geçirip dans ettirirler burda.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twittırda uçuyoruz diyenler viopda birer kontrat alsalardı, akşam seansı eksi olmazdı.
    Şimdilik durdukları yerde kanat çırpıyorlarsa...

Sayfa 257/1001 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •