Sayfa 502/1001 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Viop XXXIX

1.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    thy de düşüş için bayrakların efendisi formasyonunu yaptı pala bu ne mübarek 27,00 hedef ulan tabanın bugün 26,82
    burda thy short yazan thy basliginda neler yazmis
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Yurt dışında fk lar olmus 40 bizde hisseler de fk lar gelmiş 2 gibi saçma sapan fiyatlara, bizde satsalar dipten alsalar kim mal satacak piyasada yabancida kalmadı. Hisseler zaten çöp fiyatından işlem görüyor endeks ve hisseler dolar bazlı zaten rezalet durumda vallahi sonumuz hayrola
    Haftalık takas çiti doce ne yapmış öyle be kimden ne buldularsa toplamış adamlar savaş mavas boş beleş işler ağalar savaş cikacak ola yüzde 87 mal cekermi haftalikta.
    Savaş falan yokki ortada ABD li kitapsizlar gerçekten savaş cikacak olsa Putin'e cumartesi görüşmeye neden ısrar etsinler. Putin zarfı atiyir hadi pazartesi goruselim diyor ama biden tarafı yokki illa cumartesi yok pazartesi olsa piyasalar karışacak.
    Cuma yaptıklarını hafta içi yapamazlar dotleri yemez anca cuma kapanışta silkele temizle haftaya kötu beklenti ile başla sornada ralli ve global hırsızlar milleti soysun ne güzel dünya valla be.
    ....

2. salı dolunay varmıs astrologlar 15 25 subat arası vukuat var dıyor....double combo olmasın..temkınlı olun
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

3. İkinci dünya savasinin öncesinde, devamında ve sonrasinda velev ki İnönü velev ki Atatürk yanlış strateji uygulamış olsun.
    Benim tek diyebileceğim canları sağolsun olur.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Ukrayna, AGİT üyelerini acil toplantıya çağırdı
    https://parafesor.net/ukrayna-agit-u...rdi-14-02-2022

Sputnik provokasyon diyor.

Lugansk: ABD ve Avrupa'nın AGİT misyonundaki temsilcilerini çağırması, bir provokasyonun habercisi
    https://tr.sputniknews.com/20220213/...053791380.html

Alüminyum tarafında ciddi bir potansiyel gözüküyor. Enerji krizi ile birlikte tarihi zirvelerini de kırmış. 4000 usd'lere doğru yol alabilir mi?

Goldman da bu konuda uyarıda bulunmuştu. https://tr.investing.com/news/commod...seltti-2263006

6.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    burda thy short yazan thy basliginda neler yazmis
    Thy shortlari kapattım hatta THY de mal aldım diye yazdım buraya , yahu cahillik olsa anlarım da mallık ayrı bir meziyet ha

7.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    thy ile alakalı haber geldi shortları kapadık birde üstüne longa döndük vay arkadaş.
    Hatta şuraya yazayım mal kardeşim hani o kadar takip edip birde bunu gormemis, evladım protein ye protein sürekli.kuru ekmek soğan yaramiyo size söyleyin maaşlarını arttırsın sizinkiler.

8. La bir şeyler daha yazardım da anası var babası var yazık la kimin evladiysa.

Sayfa 502/1001 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •