Sayfa 52/1001 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Viop XXXIX

1.  Alıntı Originally Posted by LeoTR Yazıyı Oku
    Tahsisli sermaye artışı katılamadığımız bedelli sermaye artışı gibi değerlendirilebilir mi?
    Aynen oyle . Hakim grup sermaye artisina katiliyor kalani katilamiyor. payini artirmak istiyorsan piyasadan al diyolar.

2. KaraKemal abi o reklama bende denk geldim, eskiden girdiğin siteler neyle alakalı ise ona yönelik reklam çıkıyordu, teknoloji bi tık daha ilerlemiş olmalı. Heralde artık düşünceye göre reklam çıkıyor, o tip sitelere hiç girmiyorum oysa ki

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Aynen oyle . Hakim grup sermaye artisina katiliyor kalani katilamiyor. payini artirmak istiyorsan piyasadan al diyolar.
    Fiyat değişikliği olmayacağına göre PD/DD rasyosu artar mı azalır mı?

Alıntı Originally Posted by LeoTR Yazıyı Oku
    Fiyat değişikliği olmayacağına göre PD/DD rasyosu artar mı azalır mı?
    PD/DD artacak.

5. faiz kararına kadar bekleme modu olur demiştim, hafif aşağı kaydı ama açıldığı yer zaten fuçırların artı olması kaynaklıydı, yani pek bi şey olmadı diyebiliriz

faiz sabit açıklaması geldiğinde usd/try bakalım nasıl tepki verecek, borsa da ona paralel hareket edecektir..

6.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    faiz kararına kadar bekleme modu olur demiştim, hafif aşağı kaydı ama açıldığı yer zaten fuçırların artı olması kaynaklıydı, yani pek bi şey olmadı diyebiliriz

faiz sabit açıklaması geldiğinde usd/try bakalım nasıl tepki verecek, borsa da ona paralel hareket edecektir..
    Şimdi karakemal faiz sabit kalırsa , ha faiz indirme bitmiş diyip satış olurmu , seneryoyu genişletelim bu satış yol vermek için kamudan mı yapılır , yoksa gerçekten halk satarmı işte bütün mesele bugun bu.Bu yüzden endeksde kararsızlık mevcut yön konusunda.

7.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    faiz kararına kadar bekleme modu olur demiştim, hafif aşağı kaydı ama açıldığı yer zaten fuçırların artı olması kaynaklıydı, yani pek bi şey olmadı diyebiliriz

Ben faiz indirimi bekleyen az sayıda olanlardanım. Cumhurbaşkanı her fırsatta daha da düşecek diyor. Bakalım...

8.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    Ziraat Bankası'na 22,5 milyar TL, Halkbank ve Vakıfbank'a 13,5'er milyar TL sermaye artırımı planlanıyor- Yetkili/ Bloomberg HT
    çok iyi.
    2022 gerçekten güzel bir yıl olacak gibi.

Sayfa 52/1001 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •