Sayfa 785/1001 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: Viop XXXIX

1. Vop yapmıyorum ben..
    Kendimie coin tarafında kar zarar avutuyor egale ediyorum bazen tabi her zaman işlem açamıyorum o da ayrı durum..
    Evet price action takılırım ben ama içinde indikatör de olur hızlıca bakış atarım ..
    5 dk Elliot saymam mesela gerek yoke zaten gözün görür..
    Özetle..
    2021 yılında teknik temel hikâyeye dayalı hisselerimin kazançlarını şuraya atsam vobun ne kadar boş olduğu kumar olduğu anlaşılır..
    Ama vop yapacam diye eklemedigim duramadım çok hisse var..
    Altın vuruşu bu sene de kazandım..
    Tradingwiev de ki bir takipçim bana benim tutmayı beceremedim hisselerin portföyünü attı adam ev alacak krediye mahkûm olmayacak bir para kazanmış komik bir paraya..
    Özetle...
    BASİRET İŞİNE İNANIRIM AMA BUNU İNSANIN KENDİNE ADARIM..
    BİLDİĞİN YOLDAN GİTMEK EN DOĞRUSU
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kısa vadede borsada çok hızlı fikir değiştirebilmek gerekiyor. Geçen bir arkadaş 72 saniyede işimi bitiridim dedi takdir ettim ama sonradan basireti bağlanmış.

Bu işleri iblise bağlayınca bazıları sinir olabiliyor, ama fikir dediğimiz şeyin ne olduğu belli değil, bazen asla yapmayacağın bir fikir çok güzel gibi geliyor ve ister istemez tuzağa çekiliyorsun. 2 kişi olsa o tip şeyler eleniyor ama yine de bir şeyler olabiliyor.
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Boş ver onu bunu sen ne yaptın..
    Durumlar nasıl
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Abka abinin dediği seviye ileriki günlerde görülebilir 1600 lü seviyelerden geçiyor 200 günlük ortalama. Bugün de bir arkadaş yazmıştı yanlış hatırlamıyorsam yılda bi defa 200 günlüğe dokanıyor dediydi. Bist grafikisinden pek anlamam ama ihtimal ihtimaldir, her ihtimali değerlendiririz

3.  Alıntı Originally Posted by Se_M Yazıyı Oku
    Eeeeee Dow Jones 0, SP +1, nasd** +3 ... Bu Amerikan palazı bizim palaları oyunamı getirdi.. %8 niye düştük ki... Birileri mal topladım diye mi..
    Bugün mal toplanmış görünmüyor. Zaten gırtlağına kadar malda pala. Yarın sabah açılışını bilemem ama kapanışı hafta sonuna malda girip girmeyecek olanların kararı belirleyecek

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Boş ver onu bunu sen ne yaptın..
    Durumlar nasıl

Sepet yapıcam ve emekliye ayrılacam.
    Her sabah borsa açıldığında şort açmak için bu akşam pazarda ucuzluk yaparlar mı diye hesap yapmaktan bıktım.
    İşin kötüsü tam kallavi düşüş olur, biz şorttan inmiş oluruz
    Boşuna vakit kaybı, zaten fakiriz, alsat bize göre değil.

16.96 Since 27 Aralık 2023

5. forumda kimsenin yazdigindan etkilenmem
    etkilendigim tek bir kisi var hissede yazsin elimde hisse olsun satarim
    viopda yazsin pozisyonumu dusunmeden kapatirim
    4-5 sefer denk geldi bu herbokolog
    Gumus basligina bugun fiziki gumus aldim yazdi o gunden beri gumus o fiyatlari bir daha gormedi
    Kchol almistim bir baktim bugun kochol aldim yazmis 21 miydi fiyat sanirim fiyat soluksuz 17 lere gitti
    Dun eregli basligina yazmisti eregli aldim diye malum sabah savas cikti eregli 27.50 leri gordu
    e simdi bu adam yazdigi zaman ben nasil etkilenmeyeyim aldim dedigi anda portfoy bosaltmak lazim
    long actim diyorsa pozisyonlari kapatip 2 gunde ekrani kapatmak gerekiyor
    ....

6. Benim de içime bazen "ne istedin de vermedik" sözü geliyor anlamlı bir şey bulamıyorum. Özetle kılçıksız balık pek yok

Borsanın sırrı da verilmiyor, ama oyalayıcı bir şey, yerine daha güzel bir şey bulmak zor.

Sular hep aktı geçti,
    Kurudu vakti geçti,
    Nice han nice sultan,
    Tahtı bıraktı geçti,
    Dünya bir penceredir,
    Her gelen baktı geçti

- Yunus Emre-
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. Zarları kuvvetli sallayın ama fazlada hızlı savurmayın masadan düşmesin.Yada en iyisi yerde atın ..
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

8. 562 milyon teminat tamamlama çağrısı var son zamanların en yükseği

Sayfa 785/1001 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •