Sayfa 78/1001 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 617 - 624 arası.

Konu: Viop XXXIX

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Geçen hafta 170 TL /Kg dan aldığım fındık aromalı kahve
    260 TL/Kg..Kahve Dünyası....Bugün (zafer plaza/Bursa) %50? artış
    kronotrop'un çok güzel kahveleri var. yalnız çekilmiş değil çekirdek olarak alın.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

2. yarın sabah nasıl açılır ?

Beklenti % 2 mi

3. Viop pozumu yarıya düşürdüm
    Böyle giderse bırakacağız mecburen
    Para mara kalmayacak robotlar yüzünden

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    eskiden spot vadeliyi sürüyordu , şimdi vadeli spotu sürüyor. eskiden spot tarafında yerli büyük balinalar vardı ki halen de varlar da , spk nın tebliğlerinde her yöne esneyebilen ifadelerden dolayı spotta market maker gibi çalışmak spekülatörler için zorlaştı. vadelide bu yerli balinalar robotlar karşısında piyasa düzelticilik yapamaz.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    kronotrop'un çok güzel kahveleri var. yalnız çekilmiş değil çekirdek olarak alın.
    Çekirdek alırım. Fındık aromalı farklı Bi lezzet.

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,585
    ABD de, piston aşağı formasyonu oluştu
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Bugün vesbe de robot alır gibi yaparken 10 kademe verdi. Defaatle aninda hızlı hızlı sattım beş kademeye. Portföye göre 25 tur atmışım. Kagit %3 eksi ben iki katı artı yapmışım. Bugün balliydim.

8. Bugün bazı kağıtlarda çoğu küçük anlamsız aptalca satış vardı. Sattığı miktar düşük. Kendi malı olsa böyle zararına satmazdi. Gözü kapalı dibine dibine vura vura sattı. Kredili işlemlerden mi kaynakları teminat eksikliğinden mi anlayamadım

Sayfa 78/1001 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •