Sayfa 851/1001 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,801 - 6,808 arası.

Konu: Viop XXXIX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,594
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bir haftadır Putin abd ajanı olsa bu kadar olurdu yazdım durdum...sen twitter da sağlam takipçim olmuşsun abka, baya etkileniyorsun benden
    Hayda...Bunu TV de birisi söyledi.Senden de buna benzer bir ifade gördüm ama aklın yolu birdir.

30 yıldır temelde aynı düşüncelere sahibim.Siyasi eğilimim bir kredidir.Temel prensiplerime uymazsa geri çekiyorum.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ya bu zelensky'i kahraman yaptılar twitterda...çok ilginç...

allahın komedyenini cumhurbaşkanı yaparsan gider abd ve ab nin kuklası olur böyle ve ülkesini de ateşe atar...olan masum halka oluyor...o kadar...

olacak iş mi ya? iyi olabilir hoş olabilir ama bir şehir bile yönetmemiş hatta köy bile yönetmemiş ne iç ne dış politika bilmeyen birine ülke emanet edilir mi ya? allah akıl fikir versin...
    damat ve kayınpedere ne demeli?
    ülke emanet edilir mi?

3.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku

allahın komedyenini cumhurbaşkanı yaparsan gider abd ve ab nin kuklası olur böyle ve ülkesini de ateşe atar...olan masum halka oluyor...o kadar...

olacak iş mi ya? iyi olabilir hoş olabilir ama bir şehir bile yönetmemiş hatta köy bile yönetmemiş ne iç ne dış politika bilmeyen birine ülke emanet edilir mi ya? allah akıl fikir versin...
    Kardeş sendeki bu puştin hayranlığı nedir çözemedim bir türlü..

OMIX X500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,594
    ZELENSKY; HUKUKÇU,YAZAR,entellektüel...böyle bir kariyeri var ama sonra tiyatrocu olmuş... %72 oy ile seçilmiş meşru bir BAŞKANDIR.

Adam kahraman oldu ve hak ediyor da...Ama İSRAİL GAZZEYİ işgal ettiğinde,İSRAİLE destek verdi...Men dakka dukka ,meselesi...

O da artık işgalin ne anlama geldiğini biliyor...Önemli olan kendi halinde yaşayan UKRANYA ya ZALİM ,KİNCİ PUTİN in planları için savaş ilan etmesi ve katliam yapmasıdır.

Bu IRAK,SURİYE,AFGANİSTAN BOSNA DA olsa ukranyada olsa: zulumdur..

İnsanlar hata yapar..Sözlü destekle(İSRAİLE), fiili bir işgali ve SURİYEYİ harabeye çeviren ,34 askerimizi kindar bir intikamla şehit eden PUTİNİ aynı kefeye koyamam..

5.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku

Adam ülkesinin başında başka lider olsa kaçardı ne ayaksın sen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    hayran falan değilim ya...onu nereden çıkartıyorsun? ama adam haklı...oldu bittiyle kendisinden kopartılan toprağı istiyor...yıllardır abd ve ab bunları sıkıştırıyor...kediyi köpeği köşeye sıkıştırırsan en sonunda üzerine atlar...dünyaya huzur vermeyen devletler abd ve ab ülkeleri...rusya'da temiz değil elbette ama dünyada akan kanın göz yaşının en büyük sorumluları bunlar...bizimde altımızı oymaya çalışmıyorlar mı yıllardır pkk ile?

rusları sevmem putin'i de sevmem ama bu konuda kesinlikle haklı...abd ve avrupalıları da sevmem...hiçbiri bizim dostumuz değil...hepsi fırsatını bulsa bizi boğacak...hiçbirisine hayranlığım yok...ama adam haklı...sen oldu bitti ile kopacaksın sonra bu yetmiyormuş gibi bir de koptuğun ülkenin karşısındaki cenahta saf tutacaksın...karşındaki adam da buna tamam diyecek...olacak iş mi? haaa gücü yetmiyorsa tamam der susar ama putin gücünün yeteceğini düşündü ki tamam demedi...ama putin haklı...sadece haklı olana haklı diyorum o kadar...

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Kardeş sendeki bu puştin hayranlığı nedir çözemedim bir türlü..

OMIX X500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Ben komedyeni beğenmiyordum, kaçmadığı için tuttum adamı. Bu hafta kritik bence.

Rus savaş doktirini ilk vuruşta işi bitirmek ve orantısız şiddet uygulamaya dayanıyormuş. Kiev'i ele geçirip müzakereye geçmeyi planlıyorlar muhtemelen. Fakat SWIFT 1 ay kapansa dış ticaret muhtemelen durur, sigorta işleri de yaptırımlara girer ise daha da kötü olabilir.

Canlı yayında kaza olabiliyor. Habertürk'de Dr Merve Seren isimli akademisyean seri halde bildiklerini anlatıyordu, eski toprak diplomat ne geveze kız diye ağzından kaçırdı programcılar yarım saat sonra fark etti. "maşallah makineli tüfek gibi" dese farklı olabilirdi.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,594
    ALMANYA nın açıkça ,silah yardım edeceğim, ifadesine RUSYA NE DİYECEK?

perde altından değil direk ifade etti...İlginç geldi.

Sayfa 851/1001 İlkİlk ... 351751801841849850851852853861901951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •