Sayfa 63/1001 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 497 - 504 arası.

Konu: Viop XXXIX

SPOT

Taşınan Açıklar, açıkcılar GARAN ve YKBNK a gelmişler,

3. Arkadaşlar ASPRO INVESTMENT FOREK şirkedini yeni duydum beni bir bayan aradı yatırım için kazanc saglıyacagımı söylüyor hatta az bir meblayla başlayın diyor bende kendisine foreks işinin kaldıraclı bir enstruman oldugunu cok riskli oldugunu söyledim kendiside bana yatırımlarda yardımcı olacaklarını söylüyor arkadaşlarımın ve degerli abilerimin düşünceleri nedir şimdiden cevap için teşekkürler ytd

4.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    23 Aralık dibi mi?
    19 ocak 1950 ler
    yeni aya kadar 2070-1950 arasında gider geliriz diye düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ASPRO INVESTMENT FOREK şirkedini yeni duydum beni bir bayan aradı yatırım için kazanc saglıyacagımı söylüyor hatta az bir meblayla başlayın diyor bende kendisine foreks işinin kaldıraclı bir enstruman oldugunu cok riskli oldugunu söyledim kendiside bana yatırımlarda yardımcı olacaklarını söylüyor arkadaşlarımın ve degerli abilerimin düşünceleri nedir şimdiden cevap için teşekkürler ytd
    Paralı adamları biliyorlar.
    Telefonunu nereden bulduklarını sorsaydın.
    Ben arıyorlar. Diyorum ki madem para kazanıyorsunuz. Kendiniz yatırım yapın. Oralarda 3-5'e çalışmayın.
    Bunların Türkiye'de şubesi bile yok. Dolandırabilir siniz de?

İnanmayın!
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

6.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ASPRO INVESTMENT FOREK şirkedini yeni duydum beni bir bayan aradı yatırım için kazanc saglıyacagımı söylüyor hatta az bir meblayla başlayın diyor bende kendisine foreks işinin kaldıraclı bir enstruman oldugunu cok riskli oldugunu söyledim kendiside bana yatırımlarda yardımcı olacaklarını söylüyor arkadaşlarımın ve degerli abilerimin düşünceleri nedir şimdiden cevap için teşekkürler ytd
    şehir içinde 250 km hızla araba sürebilirim dersen durma hemen işleme başla bence
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    Uzak durun hocam... Bunlardaki tezgah şu şekilde, bir tane IB denen hanımefendiyi (büyük ihtimalle lise mezunu falan) size yatırım danışmanı diye atıyorlar. Şunu al bunu sat şeklinde sürekli pozisyon açtırmaya çalışıyor size, saçma sapan pozisyonlar olduğu için 1-2 gün içinde margin yiyorsunuz. Bu pozisyon çok kazançlı olacak teminat gönderin diyorlar. Böyle böyle 500$ başladığınız işte bir bakmışsınız 10bin$ gitmiş. Zaten bu tip ney idiğü belirsiz yerlerden para çekemiyorsunuz, kâr ettiğiniz zaman hileli işlem yaptınız şeklinde bir bahane uydurularak hesabınız kapatılıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    Foreksde kazanma şansın %25

Yıllardan beri değişmeyen bir istatislik.

Hiiiiiiiç bulaşma.

Sayfa 63/1001 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •