Sayfa 162/1001 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: Viop XXXIX

1. ABD borsaları resesyonu artıya geçerek fiyatlıyor..

2. Bence düsus baslar dow da bugunku hareket buna işaret
    ..

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ve dow artıda şaşırdıkmı hayır ??
    Ben şaşırdım yalan yok. Artıya geçmeden önce tobo gibi birşeyler yapar diye düşündüm. 5 dakikalık grafikte görülen tobo ile artıya geçemez, saatlikte tobo lazım dedim ama olmadı.
    Tebrikler.

Alıntı Originally Posted by Cyclone. Yazıyı Oku
    Bence düsus baslar dow da bugunku hareket buna işaret
    ..
    Belki de en fazla bu yaşanan dalgaya 4a, şu anda başlayan yukarı dalgaya 4b deyip, 4c ile 4a dibine yakın ya da çok az aşağı yapıp 5. dalga ile 36800 üzerinde yeni zirveye gideriz.
    Bence düşüş başlamadı ama düşüş öncesi son ya da sondan 1 önceki öncü sarsıntıyı yaşadık.
    Şu 5. dalga zirvesini görelim önce, tabi sayım doğru ise.

Alıntı Originally Posted by deniz43 Yazıyı Oku
    EnergyPrice Day%

TTF Gas 92.50 13.5217.11%
    EUR

UK Gas 222.0000 32.6917.27%
    GBp

Ukranya gerginliği avrupada gaz fiyatlarını uçurdu,günlük fiyat artışları %17'yi geçti.
    Kış aylarına düşük stokla giren yonetemeyenler yüzünden sanayi durmuştu. Anlaşılan sıkıntı daha yeni başlıyor hem sanayi, hem de halk için.
    Dün İstanbul'da bir semtte kar altında halk ekmek kuyruklarında bekleyenlerin memnun halleri ve bundan İmamoğlu'nu sorumlu tutan sözlerini duyunca,
    Yetmez ama evet diyorum, fakirleşmeye devam. Müstehaktır.

5. haberleri okuyunca istanbulun şehir içi yolları hariç hiç bir sorun yok gibi ....

Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    haberleri okuyunca istanbulun şehir içi yolları hariç hiç bir sorun yok gibi ....

sorun şehirlerarası yollar ve onların bağlantıları ankaradan istanbula edirneden istanbula bursadani stanbula gidemiyorsun çünkü kMYON ve tırlar yolların kapanmasına neden oluyor. şu anda en büyük sıkıntı sanırım güneşli ikitelli mahmutpaşa gişelerinin olduğu yerler
    hatta şu anda istanbul havaalanında millet esir kaldı deyim yerindeyse aç susuz ve sefil haldeler karton bulan yataşın ortopedik yatağını bulmuş kadar seviniyor
    100 tl ye sandeviç bulsalar kapışacak durumdalar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. ak sevenlerle ok sevenler birbirine girmiş ibb tartışılıyor. gerçekte ne oldu ortada ihmal var mı yoksa hava şartları gerçekten müdahale edilemez halde miydi? ne olduğunu anlamaya çalışan insanlar da sağlıklı bilgi alamıyor.
    her iki tarafta birbirinin aynı. Al birini vur birine. bu holiganizm değişmez.

ankarada kar hatta istanbula göre çok ağır buzda var
    yan sokaklara girmek çok akıl karı değil ama trafik şakır şakır akıyor
    sorun çarpık şehirleşme ve kaldıramayacak kadar nüfus alt yapı ve yolların yetersizliği
    üstüne birde bilinçsiz bize bir şey olmaz abi modunda insanlar alın istanbulunuzu başınıza çalın diyen bi doğa
    istanbulda millet arabayla çıkarken ankarada herhald etrafiğie çıkan araç sayısı %20 ye düşmüştür insanlar toplu taşıma kullanu-ıyor
    istanbullular çok zengin ve sosyetikler ya karda daha bi arabayla yola çıkıyorlar
    hadi yiyorsa bugün de çıkın arabayla yola
    keşke yasaklamasalardı raba çıkışını
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 162/1001 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •