Sayfa 46/1001 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 361 - 368 arası.

Konu: Viop XXXIX

1.  Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Nasıl bir cisim ?

Ben bugun koğtum gittim. bakamadım
    Viob tehlikeli boyutlara ulaştı başganım, algoritmalar, robotlar derken bistte çarpılmadık adam bırakmadılar, kasada jeton sayısı az olunca piyasa sıg su gibi dalgası yüksek oluyor. bi süre iyi yüzme bilmeyenler viobdan uzak durmalı.diye düşünüyorum.

Borsada fırsatlar hiç bitmiyor ve bitmeyecek

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    marjinkol kapatması saat kaça kadar ? ona göre bakınca , sabah panikle satanlar pek doğru bir iş yapmamış olur herhalde
     Alıntı Originally Posted by ahfado Yazıyı Oku
    14:30 kadar..
    Eğer yukarı alacaklarsa..
    O saate kadar bırakmazlar..
    Uzun pozisyonda yakalananları kapanmaya zorlarlar..
    Diye düşünüyorum.
    Yasal olarak saat 15:00 e kadar hakkınız vardır. Fakat aracı kurumlar işler son dakikaya kalmasın diye 14:30 derler.

3. Biden: Bence Putin büyük bir savaştan kaçınacak ama Ukraynaya girecek. Bunca şey sonrasında artık bir şey yapmak zorunda

4. İyi günler arkadaşlar.bir sorum olacaktı.gumus vadeli kontratta 1221 den 200 bin zarar yazıp vadeyi 0222 ye taşıdım şimdi her kontratta dünya kadar kar elde etmişim gibi yüzde 10 stopaj kesiliyor.aslinda hala epeyce zarardayim.bu vergi olayı nasıl oluyor.bunu nasıl çözebiliriz.

5. Bugün çöküşçüler sahne almadı, artı açılacağız galiba
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. Eregl Mart vade fiyatı neden spottan düşük?
    Kesinleşmemiş temettü şimdiden fiaytın içinde olabilir mi yoksa fırsat mı?

7. Yurt dışı ÜFE yıllık bazda yüzde 87,64 arttı https://foreks.com/haber/detay/61e90...de-87-64-artti
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Sayfa 46/1001 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •