Sayfa 236/1001 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: Viop XXXIX

1. Selamlar... Ciziklemeyelim ama once 1700 altını biraz görüp sene sonuna kadar 3 bin görecek gibi duruyor...
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Hocam ben formasyon senaryosu çiziyorum...Zaten formasyon teyidi olmayınca anlamı yok.Dün formasyon vardı. 1949 kırılsaydı 4.000 puan düşecekti,düştü de...ama kapanış 1951 olduğundan formasyon teyit edilmediğinden sadece 2 puanla flat kaldım.
    .GAPLE OLUŞUNCA KISMET OLMADI.

ha şu olmaz ben de . bıst100 3.000 olacak vs..

Diyen olursa ve teknik argumanı ifade ederse saygı duyarım. yoksa sallamıştır.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ula ben mi yazdım diye düşündüm bunu bir arkadaşa söyledim akşam üstü
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Selamlar... Ciziklemeyelim ama once 1700 altını biraz görüp sene sonuna kadar 3 bin görecek gibi duruyor...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tüpçü Demirören hurgz da 7.40 dan çağrı yapti az önce ..20 gündür hurgzim var185maliyet yararlanabilyommu bilemedim

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    TV'de cumhurbaşkanı vardı, yeni nesil Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi'ni anlayamıyor vs dedi, salondan alkış aldı.

Tekrar o tarafa yönelim olunacak gibi.

Son dönemde namaz filan kılmıyorsan bu ülkede sana ekmek yok havası oluşmuştu. Yunus Emre'ye de vurgu yaptı.

Gençlerin Türkiye'den kaçmayı düşünmesi normal.
    İnsan çok fazla dönmeye başlayınca 360 lık döngü sonunda aynı yere geliyor. Sonuç olarak boşa döndüğünle kalıyorsun. Tadında dönmek, tadında durmak en iyisi...

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Ne yazik ki hayir. 2018 agustostan beri elinde tutanlara cagri
     Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    Tüpçü Demirören hurgz da 7.40 dan çağrı yapti az önce ..20 gündür hurgzim var185maliyet yararlanabilyommu bilemedim
    SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    İnsan çok fazla dönmeye başlayınca 360 lık döngü sonunda aynı yere geliyor. Sonuç olarak boşa döndüğünle kalıyorsun. Tadında dönmek, tadında durmak en iyisi...

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Geçen TV'de tartışıyorlardı. Gündem olan birisi için cumhurbaşkanı'nın söylevlerini hazırlıyor dedi bir taraf, diğer taraf da o kişi şu kadar yıl önce istifa etti artık başka ekip hazırlıyor diye cevap verdiler.

Seçmen nabzına göre sürekli değişim oluyor bence.

İçimden evrensellik açısından Yunus Emre ve Atatürk'de sabit kalsalar iyi olur diye geçirdim ama duvardan ses geldi, sanırım geçici bir durum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. yurt içi yerleşiklerin döviz mevduatı 232 milyar dolar.

8.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Ne yazik ki hayir. 2018 agustostan beri elinde tutanlara cagri

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vay canına ya ne biçim sevinmiştim ,endin oldum diye ..yemedi demek ..
    İnşallah hisseye bı kaç tavan yansır bari ..ne diyelim ..şansızlık ..teşekkürler bayım .

Sayfa 236/1001 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •