Sayfa 11/1001 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Viop XXXIX

100 endeksi 1910 seviyelerine gevşeme durumunda 1.4 usd seviyesine dönmüş olacak.

ama şu bir gerçek ki bir çok bilanço çok çok iyi gelecek, şu ortamda bir çoğu bedava kalacak.

özellikle gayrimenkul yatırım ortaklıklarının f/k'ları 1-2 arasına geliyor. Mesela Thy 1 milyar usd (ort.kurdan) kar gelecek, ha keza bankalar muazzam kar yazacak.

ayrıca şubat ayında katar, bae ve suud ziyaretlerinde daha önce sözleşilen konuların nihai duruma çevrilmesi durumu var. ayrıca aspilsan/tesla-togg ilişkisi ve mali boyutları için bir açıklama gelebilir

Mart ortası/sonu hedefim min. 2400(100 endeksi için)

burada not olarak kalsın, mart başı tekrar bakarız."yatırım tavsiyesi değildir"

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Ben ,faiz inmesin isterim ama %12 yi kafaya koymuşlar.Acısız olsa daha iyi olur derim.Birden
    Emlak sektörü aylık faizi %1 e indirin diye talepte bulundu. Bir kaç ay önce. Zaten indirilme hikayesi de oradan başladı. Fakat hesap edilemeyen yapılan indirimin konut kredilerine yansımaması.
    Fakat şu ana kadar emlak sektörü ne istediyse aldı. O yüzden %12 yi kesin ulaşılacak bir oran olarak görüyorum.

3. Viopta işlem yapmaya çalışanlara, allah başka dert vermesin…

Sahi para kazanan kaldı mı?… aranızda…
    "Efendiler, yarın Cumhuriyet'i ilan edeceğiz"...

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bugün çok mutluyum. Kızımı çok büyük risk alarak 100 km uzaklıkta ilçenin fen lisesine göndermiştim. İlçedeki özel okulun ödüllü bursluluk sınavında birinci olmuş. Okulunda Türkiye çapında %1 içinde olan öğrenciler vardı. Kızım uyum sürecini çok çabuk atlattı. hiç bir özel okula gitmeyi düşünmüyor, okulunu çok sevmiş. Bu kadar sıkıntıda mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim.
    Hayırlı uğurlu olsun. Şansı bahtı hep açık olsun. Maşallah

emlak sektöründe son 3 aylık satışlar muazzam. alttaki tablodan da inceleneceği üzere konunun faiz oranları ile alakası yok. Çünkü konut kredisi ile satışlar çok az..
    Ayrıca artık MB'nin politika faizini kimse takmıyor. Etkisiz bir politika ? Artık piyasa kendi faizini kendi belirliyor. O yüzden kur ve MB politika faizi arasındaki korelasyonun anlamı da kalmadı
    aslında mb'siz bir iktisadi düzen oluşturulabilse tepkimeler daha sağlıklı olabilir mi ?
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Emlak sektörü aylık faizi %1 evindirin diye talepte bulundu. Bir kaç ay önce. Zaten indirilme hikayesi de oradan başladı. Fakat hesap edilemeyen yapılan indirimin konut kredilerine yansımaması.
    Fakat şu ana kadar emlak sektörü ne istediyse aldı. O yüzden %12 yi kesin ulaşılacak bir oran olarak görüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by uptrend Yazıyı Oku
    viop akşam 2217 tepki verdiyse de tutunamadı. 2200 geri geldi.Ayılar bu seviyeden bile satıyorlar. Hadi diyelim rusya ukrayna gerginliği satış zincirleme etki yapıp devre kestirdi.Eğer ortada geçerli bir sebep yoksa viop akşam en azından 2250-2300 tepki vermesi gerekirdi.

Olay Rusya ukrayna gerginliği ise Rusya borsasından daha fazla tepki verdik.Üstelik rusya ukrayna diplomatlarını geri çekti haberi saat 15.00 de yalanlandı.

İstifa söylentileri ise kim istifa ederse etsin bu kadar etki yapmaz

Erdoğan faizleri 12 nin de altına indireceğiz lafı ise bu haber saat 12.00 düştü.O zaman dolar neden 14.00 üzerinde değil.Anlık 13.62

Hepsi yalan ise viop akşam neden yeterince tepki vermiyor
    Akşam 17:30 sonrası seans kapandı, kimse birşey satamadı…
    Pay vadeliler kaldı , kamyonla Margin vardır Allah yardımcıları olsun…
    Sence böyle bir durumda 2300 teper mi?
    Kredili ve Viop üzerine dönen adi bir oyun oldu maalesef…
    Adam kendi paylarını deli gibi alıyor ama farketmez makineler onu da 5% lik yapıyor…

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bu Rus borsası da bizden beter. Yanlız tarihi alım yerinde

Alıntı Originally Posted by Pianama Yazıyı Oku
    Usd rub bakmak Saha asğlıklı sanki
    matrikste USDRUB seçeneği yok ki. bakamayaz.

[IMG][/IMG]
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    tebrikler...inşallah üniversite ve sonrasında iş hayatında da başarılarını görürsünüz...evlatlarının başarıları anne babalar için büyük mutluluk ve gurur kaynağı...

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bugün çok mutluyum. Kızımı çok büyük risk alarak 100 km uzaklıkta ilçenin fen lisesine göndermiştim. İlçedeki özel okulun ödüllü bursluluk sınavında birinci olmuş. Okulunda Türkiye çapında %1 içinde olan öğrenciler vardı. Kızım uyum sürecini çok çabuk atlattı. hiç bir özel okula gitmeyi düşünmüyor, okulunu çok sevmiş. Bu kadar sıkıntıda mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim.

Sayfa 11/1001 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •