Sayfa 189/1001 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: Viop XXXIX

1.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    sistemler hakkındaki düşüncem, her sinyale uymasanda sinyale ters olmamaktır.

al kesinleşince, shortta olmak benim prensiplerimle uyumlu değil.

sistem al olunca, long olmasam bile en azından tüm shortları kapatırım.

sözleriniz akla şu sözleri getiriyor.

Borsada işlem yaparken çok önemli iki; kural vardır STOP ve SABIR 3. kural da psikoloji yönetmek bunu yapan herkes para basar.

2.  Alıntı Originally Posted by integrating-factor Yazıyı Oku
    Shortlarin batmasi için her şey yapiliyor her yol deneniyor. Sinir uclarina oynuyorlar su an shortlarin

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence short açtırmamak için çabalıyor pala bugun. Zaten pek hacim de yok. Dow açılışa kadar buralarda +- 1000 gider geliriz diye düşünüyorum.

Adam lafta sanayi bakanı. Fabrikalar durmuş, gazın ne zaman geleceği belli değil.
    Ama varsa yoksa İmamoğlu. Ulan adam kendi sorumluluğu dışındaki yolların bile açılması için uğraştı, ukome de kamp kurdu. Siz bir yemek üzerinden algı operasyonu çekmeye çalıştınız
    Ulan tüm otoyolların kapalı, daha dün yaptığın havalimanının tepesi çöküyor, piste uçak inemiyor. Turist havalimanında eylem yapıyor. İki bakanın beğenmeyip kapattığınız Atatürk havalimanına iniş yapıyor İstanbul'a gelebilmek için.
    Sana ve senin gibilere küfür yetmez lan.
    TEK KELİME İLE KÖTÜSÜNÜZ.
    KÖTÜ
    KÖTÜ
    KÖTÜNÜN EN KÖTÜSÜ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,583
    15 yıl denemediği-yapmadığım sistem kalmadı.Ay takviminden tut (dolunay,yeni ay) ,burçlara kadar olan makaleleri bile okudum.Bunların sermaye piyasasına etkisi vs...Bunları sistemde test ettim. Fibonacci,EW,metasstock sistemler VS...

Belli zamanlarda güven verdiler ve onlara uyarak battım da.İfrat-tefrit gibi. bazıları sistemi inkar etti bazıları sadece sistem dedi.

Bence en güzeli HİBRİT model.Yani orta vadeli yönü analiz,konjoktur,teknik ile tahmin et...ama olası süprizler için alt periyot otomatik sistem kullan...mesela bir short-long yönü tahmin et...ve o zamanda sadece TEK YÖNLÜ LONG/FLAT VEYA short flat YAP..

Burada da yazdım.mesela 40 güne yakın sadece shortum gibi.o alanda trade sistem sat derse agresif short ol...ama sistem al derse flat ol...ama asla long yapma...

Son düzenleme : ABKA; 26-01-2022 saat: 12:04.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    15 yıl denemediği-yapmadığım sistem kalmadı. Ay takviminden tut (dolunay, yeni ay), burçlara kadar olan makaleleri bile okudum. Bunların sermaye piyasasına etkisi vs... Bunları sistemde test ettim. Fibonacci, EW, metasstock sistemler VS...

Belli zamanlarda güven verdiler ve onlara uyarak battım da. İfrat-tefrit gibi. bazıları sistemi inkar etti bazıları sadece sistem dedi.

Bence en güzeli HİBRİT model. Yani orta vadeli yönü analiz, konjoktur, teknik ile tahmin et... ama olası süprizler için alt periyot otomatik sistem kullan... mesela bir short-long yönü tahmin et... ve o zamanda sadece TEK YÖNLÜ LONG/FLAT VEYA short flat YAP..

Burada da yazdım. mesela 40 güne yakın sadece shortum gibi. o alanda trade sistem sat derse agresif short ol... ama sistem al derse flat ol... ama asla long yapma...

yazdıklarınızı notlarıma alacağım

teşekkür ederim ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,583
    Vallahi bıktım bu EKREM güzellemesinden..Bir kere halka saygılı olmalı.Afetlerde en azından sahada ol.Onların acısına ortak ol.

Tamam hükümeti yerin dibine sokuyoruz.

Ama deprem olur: OTELDE AİLESİYLE MÜKEMMEL KAYAK TATİLİNDEDİR.

SEL OLUR: Bodrumda keyif yapar..

İSTANBUL 3 GÜNLÜK kardan dolayı mega kent KAOS KENT olmuş..Balıkçıda keyif yaparsın.Binlerce seçmen yolda ,karda beklerken eve gidemiyorken sen de bu keyfi yapmayacaksın...VALLAHİ ŞAŞKINIM ADAM HER SEFERİNDE İSTANBULU KAFAYA ALIYOR..YİNE DE methiyeler diziyorlar..BENDEN olsun ama MERZİFON........misali..

S.soyluya..depremde beresini takar halk ile iç içe.

Öyle soylu aristokrat havasıyla sen bir daha asla İSTANBULDAN oy alamazsın..Bu adamın hiç bir karizması yok..onu BELEDİYE BAŞ. yapan AKP diretmesi,halk ile inatlaşması(aday ve sonraki süreç) oldu.

Dev bir şehir yarım motivasyonla yönetilmez.

HA ABKA SİYASET başlatmadı....ama sürekli birilerinin siyaset yapmasına cevap vermezsen olmuyor.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Askerde bir astegmenimiz vardı çok kibar konuşurdu bölüğün içinde bir kola makinesi vardı bu astegmenimiz kola makinesine parayı atıyor makine kolayı vermiyor astegmenimiz kızıyor öfkeleniyor sonra makineye alsana bir yumruk, alsana bir yumruk diye diye yavaşça vuruyor. Kibar beyefendi birinin makina ile kavgası böyle oluyor. Eğitimi edebi buna ancak bu kadar kötü davranış söz söyleyebiliyor. Olay hayali değil gerçek. 1999/1 askerlik celp dönemi.

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Vallahi bıktım bu EKREM güzellemesinden..Bir kere halka saygılı olmalı.Afetlerde en azından sahada ol.Onların acısına ortak ol.

Tamam hükümeti yerin dibine sokuyoruz.

Ama deprem olur: OTELDE AİLESİYLE MÜKEMMEL KAYAK TATİLİNDEDİR.

SEL OLUR: Bodrumda keyif yapar..

İSTANBUL 3 GÜNLÜK kardan dolayı mega kent KAOS KENT olmuş..Balıkçıda keyif yaparsın.Binlerce seçmen yolda ,karda beklerken eve gidemiyorken sen de bu keyfi yapmayacaksın...VALLAHİ ŞAŞKINIM ADAM HER SEFERİNDE İSTANBULU KAFAYA ALIYOR..YİNE DE methiyeler diziyorlar..BENDEN olsun ama MERZİFON........misali..

S.soyluya..depremde beresini takar halk ile iç içe.

Öyle soylu aristokrat havasıyla sen bir daha asla İSTANBULDAN oy alamazsın..Bu adamın hiç bir karizması yok..onu BELEDİYE BAŞ. yapan AKP diretmesi,halk ile inatlaşması(aday ve sonraki süreç) oldu.

Dev bir şehir yarım motivasyonla yönetilmez.
    Sayın abka kardeşim. Burada olayı nasıl gördüğün nereden baktığın. Eğer adam sürekli ordaysa tüm ekip çalışıyorsa ekibe bir balık ziyafeti verip moral motivasyon sağlıyorsa taktir etmek gerekir. Şu şekilde gördüğüm akp İmamoğlu savaşı var. İmamoğlu bunları sakız gibi çiğniyor.

Sayfa 189/1001 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •