Sayfa 657/1001 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: Viop XXXIX

1. Neyi farklı olursa olsun ,kaldı ki o dediğin yerlerde de Rusçayı herkes bilir ve konuşur
    Putinin tek derdi Soveyetlerin dağılmasıyla ortaya çıkan devletlerin Batıya yanaşmasını istemiyor

Paşinyan Batıya şirinlik yapmaya başlayınca Ermenistan ı Azerbaycan ın kucağına atıverdi ve cezasını kesti

2. Rus borsasında vadeli işlemler bugünkü %14 düşüşün ardından %20 düşüşte.

3.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Neyi farklı olursa olsun ,kaldı ki o dediğin yerlerde de Rusçayı herkes bilir ve konuşur
    Putinin tek derdi Soveyetlerin dağılmasıyla ortaya çıkan devletlerin Batıya yanaşmasını istemiyor

Paşinyan Batıya şirinlik yapmaya başlayınca Ermenistan ı Azerbaycan ın kucağına atıverdi ve cezasını kesti
    yukarida yazdigin evet, dogru

ama ornek Ozbekistan ,kendi dili ve kimligi vardir. ornek Tacikistan, kendi dili ve milleti vardir. Ukrayna bu diger ayrilan sovyet ulkelerinden farklidir, Ukraynayi Rus lar kurmustur cunku, sonra oradan ayrilip Moskova yi kurmuslardir

ben ne yazdim, Ukrayna yi Ruslar kurmustur dediginde Putin, sen sasirmistin, yok artik daha neler demistin hatirlarsan

ben de bu bilginin dogru oldugunu soyledim, konu bundan ibaret. gercekten de ruslar kurmustur Ukrayna yi

neyse uzatmayalim, bilgi olsun diye paylastim.

4. neyi çürütüyorsun git anladığın konuda yaz Azerbaycan hadi batıya yanaşsın NATO falan desin başına neler gelir
    bunu bile göremiyorsun , gelip burada Abdullah Çiftçi analizi kasıyorsun

5.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Rusya vadelisi %17 eksi de......bakalım bizim borsa yarın nasıl olacak?
    %20.37 eksi

6.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    neyi çürütüyorsun git anladığın konuda yaz Azerbaycan hadi batıya yanaşsın NATO falan desin başına neler gelir
    bunu bile göremiyorsun , gelip burada Abdullah Çiftçi analizi kasıyorsun
    yaw arkadas sen ne bos adam ciktin ya

verdigim bir bilgi, tarihi bir gercek, ne analizi

Rusya ve Ukrayna da uzun yillar yasamis ve iyi kotu biraz tarih bilen biri olarak soyluyorum bunu

neyse yazmiyorum, bir insan birsey ogrenmeye bu kadar kapali olabilir mi ya, sonra ulkenin de durumu ortada

7. Donetsk ve Luhansk cumhuriyetlerininin bu gece ilanı yapılmakta,Bakalım ilk hangi devletler tanıyacak?
    Taraflar burada ayrışacak,biz Nato üyesi olduğumuz için durum biraz farklı.

8. 1 haftadir gun ici 2-4 defa degisen yukari asagi bu ne ya hicbir karar veremiyorsun..

Sayfa 657/1001 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •