Sayfa 714/1001 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: Viop XXXIX

1. Bu ingilizlerden korkulur

Tank Hank adı verilen dev siyah ayı California polisi tarafından aranıyor

California Balıkçılık ve Doğal Yaşam Dairesi Sözcüsü Peter Tira "Cüssesinin gücünü anladı ve onun sayesinde evlere girmenin yolunu öğrendi. Garaj kapılarını, ev kapılarını, camları kırıp girebiliyor" diyor.

Bu tür durumlarda normal olarak kullanılan öldürücü olmayan yöntemler, mesela sirenler, ayıların nefret ettiği bir ses çıkaran kuru sıkı polis şok tabancaları Hank'e karşı başarılı olmadı.

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-60491539

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Bu bakış açısı tam PUTİN bakış açısı , Putin konuşsaydı , ben küresel gücüm NATO ABD dolaylı da olsa yanıma sokulamaz
    ABD nin KÜBA ya venezuela'ya yaptıkları ortada
    ukraynadan bakarsak bağımsız bir devletim ,Rusya önce devletimi parçaladı şimdi de işgal ediyor ,sebebi NATO ya Batıya yanaşmam ,Batıdan maddi yardım almam

Putini savunabilirsin ama ıskaladığın ukrayna yerine Azerbaycan olsaydı hiç bir şey değişmezdi aynı muameleye maruz kalırdı
    AGİT Minsk Grubu, Dağlık Karabağ için 28 yıldır çözüm üretemiyor
    Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki Dağlık Karabağ sorununu çözmek için kurulan Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Minsk Grubu, 28 yıldır devam eden müzakere sürecinde çözüm üretemedi.

6 Aralık 1994'ten bu yana Minsk Grubunun eş başkanlıklarını ABD, Fransa ve Rusya yürütüyor./(du)

3.  Alıntı Originally Posted by poor Yazıyı Oku
    Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki Dağlık Karabağ sorununu çözmek için kurulan Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Minsk Grubu, 28 yıldır devam eden müzakere sürecinde çözüm üretemedi.

6 Aralık 1994'ten bu yana Minsk Grubunun eş başkanlıklarını ABD, Fransa ve Rusya yürütüyor./(du)
    Putin bilerek izin verdi.
    Ermenistan'da AB ve ABD yanaşmıştı.
    Ermenistan dersini aldı Rusya'da Türkiye ve Azerbaycanı karşısına almamış oldu.
    Karabağ'ı gözden çıkararak,bu gün Ukrayna'da operasyonu çok rahat yapıyor.
    1 taşla çok kuş ....

4. Ukrayna Savunma Bakanlığı, 1 Rus savaş uçağını düşürdüğünü açıkladı.

5.  Alıntı Originally Posted by poor Yazıyı Oku

Daha öncede yazdım ,Paşinyan ,ukrayna kadar olmasa da batıyla flört etmeye başlaması Putini kızdırdı Azerbaycanın ve Türkiyenin kucağına atarak cezalandırdı
    Neyse bu tür şeyler bu sayfanın konusu değil ,,ben bitireyim shortçular vaziyet almışlardır ,BİST e hemen açığa satış yasağı gelmesi gerekir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
    bist50 ye yukarı adım kuralı kuralı getirildi bugünlük.
    bakalım açıkçılara ne kadar engel olacak.
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

7.  Alıntı Originally Posted by germiyan Yazıyı Oku
    bu gün açığa satışı yasaklanabilir
    bist: Bıst 50 endeksinde 24/02/2022 tarihli seansta bir gün boyunca geçerli olmak üzere açığa satış işlemlerinde yukarı adım kuralının (up-tick rule) uygulanması kararlaştırıldı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    Rusya Savunma Bakanlığı: Ukrayna'nın hava savunması etkisiz hale getirildi

Sayfa 714/1001 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız