Sayfa 427/1001 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: Viop XXXIX

1. açılıştan beri 10 puan içine sıkıştırdı, pala bugün yeni bi şey deniyo gibi

yok mu kardeş şöyle bastıkça bastım, derin daldım falan bi aksiyon ?

2.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    bankaları boşverin bugün hiç masayı sallamadı. keyfi yok zaar
    Yaw daha dur 1 saat oldu açılalı..

Zaten hep aynı tip hareketler..
    Sabah 0.50-1 arası fışkırtarak aç..
    Hızla 1+ ya getir..
    0.80 1+ arası zigzaglar çiz..
    Öğleden sonra bi hızlı daldır çıkar..
    Duruma göre gün içi zirve yap/yapma..
    Ertesi gün sabah fışkırtarak aç ..

Günlerce böyle gittikten sonra yatayda takıl bir kaç gün..
    Sonra 2 gün içinde yüzde 10 15 çak..
    Ve aniden dur..
    Yukarıdaki plana geri dön..

3. Timothy Ash belki gelir alır.

Şimdi baktım ama güzel tweet atmamış, beni haber yapmışlar demiş.
    https://twitter.com/tashecon

>>>>
    Timothy Ash
    @tashecon
    ·
    22d
    I seem to have made the headlines in Turkey again. At least the photo is me, not Timothy Garton Ash this time.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. yukarı adım kuralı bugün itibari ile kaldırılmış..... niyeki

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,659
    Cok güzel ve forumda artık cok zor bulunan analizlerden olmus. Tebrikler.

Artık böyle derinlikli, insanı kitap karıştırmaya sevk eden gönderiler yok. Ayrıca Dickens'in romana başlangıç cümlesi hala en vurucu girişlerden biridir.
     Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Charles Dickens "İki Şehrin Hikayesi" şu cümleyle başlar; "Zamanların en iyisiydi, zamanların en kötüsüydü, hem akıl çağıydı, hem aptallık, hem inanç devriydi, hem de kuşku, Aydınlık mevsimiydi, Karanlık mevsimiydi, hem umut baharı, hem de umutsuzluk kışıydı, hem her şeyimiz vardı, hem hiçbir şeyimiz yoktu, hepimiz ya doğruca cennete gidecektik ya da tam öteki yana - sözün kısası, şimdikine öylesine yakın bir dönemdi ki, kimi yaygaracı otoriteler bu dönemin, iyi ya da kötü fark etmez, sadece 'daha' sözcüğü kullanılarak diğerleriyle karşılaştırılabileceğini iddia ederdi."
    Rusya, ABD, Avrupa, Çin, Hindistan, Iran, Türkiye, Arabistan, Ukrayna, Polonya, Brezilya vs. güncel gelişmeleri takip ederken gözden kaçırmamanız gereken sosyal-kültürel temel ve üstyapılar var.
    Bence bütün sivil diktatörlükler, oligarşik-köleci tuzağına düşmüşlerdir.
    Rusya'da yıllarım geçti. Gençlerin ne bir mutlu evlilik, ne bir iş kurma, gelecek kurma hayali bile yok. En güzel kızlar bir yerel oligarkın metresi-kapatması. Gidin bir klube de, en güzel kızlar hangi mafyoso-kafkaso-ayının masasında oturuyor bakın.
    Putin, Erdoğan, Ping, Mado, Bolsanaro bilimum otokratlar aynı tuzağa düştüler. İktidar ve yağma düzeni ile gelecekleri olan gençliği mahvettiler, milletlerini hadım ettiler.
    Netflix ve TV dizilerine filmlere bakın.
    Bir Charles Dickens "Büyük Umutları" bir Stefan Zweig "Yarının Dünyası" bir Ayn Rand "Atlas Silkinince"nin onda biri kadar edebi tek bir eser yok. Varsa yoksa üç beş varoluşçu karikatür.
    Kahramanı kadın olan filmler ve diziler, hatta kadına dönüştürülenler; Asimov'un "Foundation"u ve hadım edilen Frank Herbert'in "Dune"ünün Paul Atridesi ve anası... Bütün edebiyattaki kadınlar frijit, erkekler feminen...
    ABD Avrupa deseniz, onların tek umudu gençlik aşısı göçmenler. Sanatta da, işte de...
    Geçti büyük kahramanların, aşkların çağı,
    Kaldık insanın kelpine...

6.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    yukarı adım kuralı bugün itibari ile kaldırılmış..... niyeki
    yeterince mal gelmiyo tahtalara, açıkçı sıkıştırmaktan başka yol kalmadı demek ki

turkish airlines efsane bi bilanço açıklayacak, ama vakit var daha, herhalde 40 TL ile karşılayacak bilançoyu

7. Temettü hesaplamasında yıl içinde yapılan bağışların eklenmesi gibi bir hüküm var.

Şirketlere ödedikleri kurumlar vergisi kadar minimum nakit temettü zorunluluğu gelse en azından devletin aldığı kadar da küçük ortaklar nakit temettü hakına sahip olabilir.

Ben açuklanan kar yanında vergiye de bakıyorum, gerçek kar olunca genelde vergi de oluyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    yeterince mal gelmiyo tahtalara, açıkçı sıkıştırmaktan başka yol kalmadı demek ki

turkish airlines efsane bi bilanço açıklayacak, ama vakit var daha, herhalde 40 TL ile karşılayacak bilançoyu
    iş bankası mükemmel kar açıkladı ben dünkü fiyat ile arasında pek fark göremedim..

senin dediğin gibi olsa iş tavandı şuan..........

Sayfa 427/1001 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •